والپیپرهای گلکسی نوت ۷ لو رفت؛ یک مدل با رنگ صورتی در راه است؟

والپیپرهای گلکسی نوت ۷ لو رفت؛ یک مدل با رنگ صورتی در راه است؟

این روزها به طرز عجیب و سریعی تمام اطلاعات نسل بعدی فبلت‌های سری نوت سامسونگ در حال فاش شدن است و بعد از چندین ویدیو و تصویر باکیفیت از این دیوایس، حالا نوبت به والپیپرهای گلکسی نوت ۷ رسیده است تا چشمان کاربران را به جمال بک گراندها‌ی رسمی سامسونگ برای این محصول روشن کنند.
البته هنوز مشخص نیست که اولین منتشر کننده‌ی این تصاویر چه فردی است اما یک کاربر ناشناس تمام آنها را در اختیار وب‌سایت اندروید آثوریتی قرار داده و خبرگزاری جی اس ام آرنا نیز آنها را به نقل از این وب‌سایت، منتشر کرده است. شاید تعدادی از شما عزیزان گجت نیوزی با خود بگویید که اینها تعدادی تصویر بی‌اهمیت هستند و اینکه امروز از آنها باخبر شویم و یا در کنفرانس رسمی معرفی گلکسی نوت ۷ که قرار است در روز دوم ماه اوت (دوازدهم مرداد ماه) برگزار شود، چندان اتفاق خاصی نمی‌افتد. البته شاید حق با شما باشد، اما باید بدانید که فاش شدن والپیپرهای گلکسی نوت ۷ از آن جهت دارای اهمیت است که می‌تواند سرنخ‌هایی از رنگ‌های مختلف قابل سفارش این فبلت جذاب را در اختیارمان بگذارد.

در واقع روال کاری کمپانی‌هایی نظیر سامسونگ و اپل در زمان طراحی والپیپرهای رسمی محصولات جدید خود به گونه‌ای است که به رنگ بدنه و تمام مدل‌های مختلف آن محصول نیز توجه می‌کنند و تعدادی از والپیپرها را با در نظر گرفتن این موضوع و به‌صورت هماهنگ با رنگ بدنه طراحی می‌کنند. بنابراین تماشای والپیپرهای گلکسی نوت ۷ در رنگ‌های جدید نظیر صورتی (پینک گلد) می‌تواند به این معنی باشد که کمپانی کره‌ای در تلاش برای عرضه‌ی فبلت گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) در یک گزینه‌ی رنگی جدید است تا در این زمینه نیز خریداران به دلیل سلیقه‌های متفاوت، به سمت محصولات دیگر نظیر آیفون ۶ اس پلاس در حال حاضر و ۷ پلاس در آینده‌ای نزدیک کشیده نشوند.

در سری اول والپیپرهای گلکسی نوت ۷ ، پنج والپیپر که از اشکال هندسی و پیچ و خم‌های فانتزی تشکیل شده‌اند را مشاهده می‌کنید. این والپیپرها تقریبا در تمام محصولاتی که در بازه‌ی زمانی یکی دو ساله‌ی اخیر توسط سامسونگ معرفی شده‌اند، وجود داشته و به‌نوعی ساده‌ترین المان‌های ثابت زبان طراحی سامسونگ در زمینه‌ی رابط کاربری محسوب می‌شوند؛ این ۵ تصویر زیبا و باکیفیت را می‌توانید در گالری بالا تماشا کنید.

والپیپرهای گلکسی نوت ۷ ، رنگ‌های آن را لو می‌دهند؟

اما بخش مهم این تصاویر در سری دوم والپیپرهای گلکسی نوت ۷ قرار گرفته‌اند. تصاویر موجود در این قسمت که از کنار هم گذاشتن دوازده شکل مشابه قلم استایلوس سامسونگ (اس پن) تشکیل شده‌اند، در چهار رنگ آبی تیره، نقره‌ای مایل به سفید، بنفش و طلایی متمایل به حنایی ساخته و پرداخته شده‌اند. همین تصاویر هستند که سرنخ عرضه‌ی گلکسی نوت ۷ در چند رنگ جدید را برای ما لو می‌دهند و اگر بتوانیم با دیده‌ی اطمینان به واقعی بودن آنها نگاه داشته باشیم، احتمالا سامسونگ قصد دارد فبلت نوت ۷ خود را در دو رنگ جدید با تم بفنش و صورتی (پینک گلد) نیز عرضه کند؛ جالب است بدانید که عرضه‌ی فبلت‌های سری نوت در رنگ‌های متفاوت قبلا هم سابقه داشته است و پیش از این گلکسی نوت ۵ با رنگی مشابه صورتی شکوفه‌های گیلاس در اختیار خریداران قرار گرفته بود.

بخش دوم والپیپرهای گلکسی نوت ۷ را در گالری زیر مشاهده می‌کنید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*