بندهای نسخه المپیک اپل واچ

فروش ویژه بندهای نسخه المپیک اپل واچ در برزیل

درحالی‌که حدود ۱۲ روز تا شروع المپیک ۲۰۱۶ در ریو برزیل فاصله داریم، تولیدکنندگان عرصه تکنولوژی دست به معرفی محصولات خود با طراحی مزین به المان‌های المپیک زده‌اند. چندی پیش، سامسونگ از نسخه ویژه گلکسی اس۷ اج (Galaxy S7 Edge) طراحی شده برای المپیک رونمایی کرد و اینک اپل با معرفی بندهای نسخه المپیک اپل واچ به استقبال بازی‌های جهانی می‌رود.
فروش بندهای نسخه المپیک اپل واچ، در دوره زمانی محدودی صورت می‌گیرد و تنها در فروشگاه اپل استور واقع در حومه دهکده المپیک Barra به فروش می‌رسد. این بندها برای ۱۴ کشور شرکت‌کننده در المپیک طراحی شده‌اند که عبارت‌اند از: استرالیا، برزیل، کانادا، فرانسه، چین، آلمان، بریتانیا، ژاپن، جامائیکا، مکزیک، هلند، نیوزیلند، افریقای جنوبی و ایالات متحده امریکا.

کاربران برای خریداری بند مخصوص به کشور خود بایستی ۴۹ دلار بپردازند. این فروش ویژه فرصت خوبی برای کلکسیونرها محسوب می‌شود و با توجه به فروش محدود آن‌ها، بایستی هرچه زودتر دست به کار شوند. Trayvon Bromell، یکی از ورزشکاران دو و میدانی ایالات متحده امریکا با انتشار عکسی در صفحه توییتر خود، نسخه ایالات متحده این بندهای نسخه المپیک اپل واچ را به تصویر کشیده است.

در ادامه از شما برای تماشای ۱۴ بند اپل واچ برای المپیک ۲۰۱۶ دعوت به عمل می‌آوریم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*