تقلب در پوکمون گو

تماشا کنید: ترفند تقلب در پوکمون گو برای آیفون های جیلبریک شده

بازی پوکمون گو چندی پیش در فروشگاه‌های اپلیکیشنی عرضه شد و حالا به یک پدیده بزرگ در عرصه گیمینگ تبدیل شده است؛ این بازی سبک واقعیت افزوده حالا میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان را به خیابان‌ها کشانده است تا به شکار پوکمون‌ها بپردازند! تاکنون مقالات زیادی در مورد روش اجرا و تقلب در پوکمون گو برایتان منتشر کرده‌ایم. در این مطلب نیز قصد داریم یک روش تقلب در پوکمون گو را به شما عزیزان آموزش دهیم.

آموزش تقلب در پوکمون گو با آیفون‌های جیلبریک شده

صاحبان آیفون‌های جیلبریک شده می‌توانند نسخه هک شده بسیار ناب و جذابی را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنند؛‌ در این نسخه بدون حرکت فیزیکی و جابجا شدن می‌توانید به موقعیت‌های مکانی مختلف سفر کرده و به شکار بپردازید. اگر می‌ترسید با این تقلب در پوکمون گو اخراج شوید، باید بگوییم که تنها افرادی که موجودات خود را از مکانی به مکان دیگر منتقل می‌کردند توسط عوامل بازی شناخته شده‌اند. به کمک این روش جدید تقلب در پوکمون گو ، کاراکتر شما می‌تواند در موقعیت‌های مکانی مختلف جابجا گردد.

اگر از جیلبریک آیفون اطلاعاتی ندارید و این روش تقلب در پوکمون گو شما را مجاب به اجرای پروسه آن بر روی آیفون کرده است، پیشنهاد می‌کنیم ویدیو زیر را مشاهده کنید. با این حال توجه داشته باشید که جیلبریک کردن آیفون، گارانتی دستگاه را کاملا از بین می‌برد. البته راه‌هایی جهت ریستور آیفون‌ها به وضعیت قبل – جیلبریک نشده – وجود دارد. تنها خطر در این زمینه، شرایط عدم امکان بازگردانی دستگاه به حالت قبل است که به ندرت اتفاق می‌افتد.

پس از جیلبریک آیفون، نصب این نسخه هک شده و تقلب در پوکمون گو بسیار آسان است. در این نسخه یک دکمه جهت جابجایی کاراکتر شما بر روی صفحه تعبیه شده است و بدین ترتیب نیازی به جابجایی فیزیکی در نقشه ندارید. همچنین ابزاری به نام Patrol امکان گشت زنی کاراکتر را به صورت خودکار فراهم می‌کند. درنهایت دکمه‌ای جهت باز شدن برنامه گوگل مپس در صفحه قرار دارد؛ صفحه نقشه‌های گوگل را باز کرده، موقعیت مکانی مورد نظرتان را انتخاب کنید تا کاراکتر شما به آن ناحیه برود.

درنهایت یکی از بهترین امکانات این نسخه هک شده مربوط به موجودات پوکمون است؛ پس از مشاهده یک موجود جدید، گزینه‌ای در سمت چپ صفحه نمایش ظاهر می‌گردد که با لمس آن، کاراکتر شما به سمت آن پوکمون حرکت خواهد کرد. به کمک تمامی این ابزارها، تقلب در پوکمون گو و شکار کردن تمامی موجودات بسیار ساده خواهد بود. توجه داشته باشید که این نسخه هک شده و روش تقلب در پوکمون گو تنها منحصر به دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS اپل است. بنابراین کاربران اندرویدی در حال حاضر به آن دسترسی ندارند.

اگر نمی‌خواهید کسی از این روش تقلب در پوکمون گو مطلع گردد، به کمک یک گزینه می‌توانید تمامی این دکمه‌ها را از صفحه محو کنید. بدین ترتیب دوستانتان متوجه موضوع نخواهند شد و تنها شما می‌توانید پوکمون‌های نایاب را شکار کنید. هرآنچه باید در مورد این روش تقلب در پوکمون گو بدانید در ویدیو بالا قرار گرفته است. امیدواریم از این مطلب نهایت بهره را برده باشید. نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*