سرورهای اپلیکیشن پریسما با مشکل مواجه شد

سرورهای اپلیکیشن پریسما با مشکل مواجه شد؛ حل مشکلات در چند روز آینده

با عرضه‌ی اپلیکیشن پریسما ، سرورهای حاوی سیستم الگوریتم آن به‌شدت شلوغ شده‌ و دچار مشکلاتی شده‌اند. تیم پشتیبانی این شرکت در یک مکالمه متنی اعلام کرده است که حل این مشکل ممکن است تا چند روز به طول انجامد. از زمانی که پریسما برای پلتفرم اندروید منتشر شده است، موج عظیمی از افراد روزانه چندین تصویر از خود را توسط آن به نقاشی‌هایی زیبا تبدیل می‌کنند.

پریسما (Prisma) اپلیکیشنی است که هر روز تعداد زیادی از تصاویر کاربران خودش را با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی به‌صورت شگفت انگیزی شبیه به نقاشی درمی‌آورد. اگر می‌خواهید در مورد این اپلیکیشن بیشتر بدانید، بر روی این لینک کلیک کنید.

برای استفاده از اپلیکیشن پریسما باید چند روز منتظر بمانید

بدون تعارف اپلیکیشن پریسما در حال حاضر یکی از جذاب‌ترین برنامه‌های سال است و طی چند روز اخیری که این برنامه به پلتفرم اندروید نیز اضافه شده، با توجه به گستردگی بسیار زیاد این پلتفرم در سراسر جهان، سرورهای اپلیکیشن پریسما با مشکلات جدی روبه‌رو شده‌اند؛ چراکه الگوریتم‌های موجود تماماً بر روی سرورهای هوایی توسعه دهنده این برنامه قرار دارند و به طبع ظرفیت آن‌ها بی‌نهایت نیست. به همین خاطر است که کاربران طی روزهای گذشته در هنگام تلاش برای استفاده از افکت‌های مختلف این اپلیکیشن، با پیغام «ظرفیت پریسما بیش از حد مجاز است» روبه‌رو می‌شوند و البته نوتیفیکیشنی از سوی سازندگان آن به جهت عذرخواهی از شما ارسال خواهد شد. Phandroid در مکالمه‌ی متنی با پشتیبانی اپلیکیشن پریسما ، این مشکل را در میان گذاشته است و پاسخ‌هایی را نیز دریافت کرده است که شما در زیر می‌توانید متن این مکالمه را مشاهده کنید.

سرورهای اپلیکیشن پریسما با مشکل مواجه شد

فندروید: بسیاری از کاربران از سرعت کم پردازش و پیغام‌های خطای تایم اوت آن دلخور هستند. چه زمانی این مشکلات اپلیکیشن پریسما حل خواهد شد؟

پریسما: طی روزهای آینده.

فندروید: ما تا بدین لحظه تعداد زیادی از سوی کاربران نظر کسب کرده‌ایم و اکثر آن‌ها از عدم پردازش تصاویر بر روی گوشی هوشمند خود متعجب بودند. می‌توانید کمی در ارتباط با چگونگی پردازش تصاویر و یا آنکه چرا از سرور به‌جای دستگاه به جهت اجرای الگوریتم‌ها استفاده می‌کنید توضیح دهید؟

پریسما: به این دلیل است که دستگاه شما پردازنده قدرتمندی را می‌خواهد و تلفن‌های هوشمند در حال حاضر قادر به انجام آن نیستند.

فندروید: آیا در حال حاضر برنامه‌ای دارید تا یک ویرایشگر معمولی تصاویر را به اپلیکیشن پریسما اضافه کنی تا بتوانند بر روی گوشی‌ها اجرا شوند؟

پریسما: نه بله و نه خیر

فندروید: آیا برنامه‌ای دارید تا اپلیکیشن پریسما از تصاویر کامل (نه فقط کراپ ۱:۱) پشتیبانی کند؟

پریسما: بله، در آینده

چند روز آینده؟ این واقعاً بد است. از زمانی که اپلیکیشن پریسما منتشر شده است ما در شبکه‌های اجتماعی نظیر پریسما شاهد موج گسترده‌ای از تصاویر سلفی هستیم که با افکت‌های این اپلیکیشن طراحی شده‌اند. ما حتی دیگر دوست نداریم تا زمانی که به این اپلیکیشن ویرایشگر ویدیویی اضافه نشده است، ویدیوهای خود را بر روی تلگرام منتشر کنیم!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*