اضافه شدن چند دسته بندی جدید به گوگل پلی استور

دسته بندی اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور در انتظار تغییراتی تازه

گوگل در راستای تقویت پلتفرم اندروید، در صدد آن است تا دسته بندی اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور را با تغییراتی مواجه ساخته و دسته بندی‌های جدیدی را نیز به آن اضافه کند تا کاربران اندرویدی دسترسی آسوده‌تری را به اپلیکیشن‌های جدید و در حال توسعه داشته باشند. بدون شک این یک گام مؤثر و امیدوارکننده خواهد بود که هم توسعه دهندگان و هم کاربران را خشنود خواهد ساخت.

گوگل خیلی سفت و سخت به دنبال بهبود وضعیت گوگل پلی استور است. آن‌ها اخیراً قابلیت اشتراک گذاری خانوادگی اپلیکیشن‌ها را در اختیار کاربران اندروید قرار داده‌اند و در سمتی دیگر با کاهش سایز فایل‌های به‌روزرسانی، این امر را آسان‌تر از گذشته کرده‌اند. گوگل به لطف الگوریتم‌های تازه‌ای که در این فروشگاه به کار برده است، سایز فایل‌های به‌روزرسانی اپلیکیشن‌ها بعضاً تا بیش از ۷۰ درصد نیز کاهش یافته است که می‌تواند برای مصرف کنندگانی با سرعت اینترنت کم یک موهبت به حساب می‌آید.

در حالی که این تغییرات زندگی در کنار اپلیکیشن‌ها را آسان‌تر از گذشته کرده است، گوگل قصد دارد تا با بهبود گوگل پلی استور امکان دسترسی کاربران اندرویدی به اپلیکیشن‌ها و همچنین کشف برنامه‌های جدید را آسوده‌تر از گذشته میسر کند.

اضافه شدن چند دسته بندی جدید به گوگل پلی استور

اضافه شدن چند دسته بندی جدید به گوگل پلی استور

«سارا کارام» به عنوان یکی از افراد فعال در بخش توسعه دهندگان تجارت اپلیکیشن‌های گوگل پلی استور در وبلاگ توسعه دهندگان اندرویدی این شرکت از تغییراتی جذاب در دسته‌ بندی اپلیکیشن‌های این فروشگاه سخت گفته است. بر اساس گفته‌های این فرد، کمتر از ۶۰ روز دیگر برنامه‌های گوگل پلی استور صاحب دسته بندی‌های جدیدی خواهد شد که کمک می‌کند تا بسیاری از اپلیکیشن‌های مدرن در این دسته بندی‌ها کنار یکدیگر قرار بگیرند. پس از اجرای این طرح، دسته بندی جدید اپلیکیشن‌ها به شکل زیر تبدیل خواهد شد:

  • هنر و طراحی (Art & Design)
  • خودرو و وسایل نقلیه (Auto & Vehicles)
  • زیبایی (Beauty)
  • دوستیابی (Dating)
  • رویداد‌ها (Events)
  • غذا و نوشیدنی (Food & Drink)
  • مسکن و خانه (House & Home)
  • فرزند پروری (Parenting) – اپلیکیشنی مخصوص والدین

علاوه بر اضافه شدن دسته بندی‌های بالا، دسته بندی “Transportation” «حمل و نقل» به “Maps & Navigation” «نقشه و ناوبری» و همچنین دسته بندی “Media & Video” «مدیا و ویدیو» نیز به “Video Players & Editors” «پخش کننده‌ها و ویرایشگران ویدیویی» طی دو ماه آینده تغییر شکل خواهد داد. به گفته‌ی کارام دیگر بخش‌های محبوب این فروشگاه دستخوش تغییراتی نخواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*