لنوو Moto Z Play

تصاویری از گوشی لنوو Moto Z Play منتشر شد

کمپانی لنوو در ماه ژوئن گذشته گوشی Moto Z و Moto Z Force را معرفی و اعلام کرد که یک نسخه سطح پائین‌تر با نام لنوو Moto Z Play در حال ساخت است. یک صفحه در گوگل پلاس (Google+) با نام HelloMotoHK که برای درز خبرهای مربوط به محصولات موتورولا (Motorola) شناخته شده است، تصاویری واقعی از گوشی Moto Z Play را به‌نمایش گذاشت.

در یکی از تصاویر به‌نمایش درآمده، این گوشی در حال اجرای رابط کاربری One لنوو بوده که در محصولات چینی مورد استفاده قرار می‌گیرد و احتمالا به این نکته اشاره داد که این دستگاه ممکن است به‌زودی در چین عرضه شود.

گوشی Moto X Play که یک نسخه پائین‌تر از گوشی موتو ایکس استایل (Moto X Pure Edition) است، که سال گذشته در هند معرفی شد. در این سری تولیدی نیز ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد. علاوه بر این اشتراک در عرضه آسیایی، موبایل موتو زد پلی انتظار می‌رود که از باتری بزرگتری نسبت به مدل X Play برخوردار باشد.

لنوو Moto Z Play

طراحی موتو زد پلی به‌نظر می‌رسد که بسیار متفاوت‌تر از دیگر گوشی‌های سری موتو زد باشد. در پنل پشتی این گوشی شما می‌توانید پین‌ها و کانکتور را ببینید و این به این معنی است که  گوشی Moto Z Play می‌تواند از ماژول‌های موتو مدز (Moto Mods) پشتیبانی کند. جالب آنکه این گوشی همچنان دوربین بیرون زده‌ی بزرگ خود را حفظ کرده است.

در دو تصویر، این گوشی هوشمند با برچسب Vector همراه شده که قبل از راه‌اندازی موتو زد، به‌عنوان اسم رمزی برای یکی از دستگاه‌های موتورولا مورد استفاده قرار گرفته بود.

بازار عرضه‌ی لنوو Moto Z Play هنوز مشخص نیست

درحال حاضر مشخص نیست که آیا این گوشی تنها در چین عرضه می‌شود یا در دیگر بازار‌های جهانی نیز در دسترس خواهد بود. درحالی که این دستگاه از ویژگی‌های خوب و مناسبی برخوردار است؛ اما قیمت آن تعیین کننده خواهد بود که کاربران آن را بیش از گوشی Moto G4 Plus بپسندند، به‌خصوص با توجه به این نکته که موتو مدزها نیز گران‌قیمت هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*