بازیکنان پوکمون گو

یک زن گمشده فرانسوی توسط بازیکنان پوکمون گو پیدا شد

بازیکنان پوکمون گو یک زن گمشده فرانسوی را پیدا کردند. در شهر کوچک آنونی واقع در کشور فرانسه (جمعیتی در حدود ۱۶ هزار نفر)، گم شدن یک زن 60 ساله توسط شوهر او به پلیس گزارش شد؛ اما پلیس آنونی پس از گذشت تقریبا یک روز نتوانست این زن گمشده را پیدا کند.

خوشبختانه یک گروه 6 نفره از بازیکنان پوکمون گو توانستند او را که در بین شاخه‌های درختی گیر کرده بود، در حالت نامناسبی بیابند. گویا این زن به‌دلیل زیاده‌روی در مصرف مشروبات الکلی حال چندان مساعدی نداشته است.

بازیکنان پوکمون گو یک زن گمشده‌ی فرانسوی را پیدا کردند

او بسیار خوش شانس بود. تعدادی از بازیکنان Pokemon Go که در آن حوالی مشغول بازی بودند، توانستند او را پیدا کرده و در ساعت 9:30 شب با پلیس تماس بگیرند. در غیر این صورت او باید تمام شب را در آن‌جا می‌گذراند و حتی اگر از حالت مستی نیز خارج می‌شد، معلوم نبود که تا صبح چه اتفاقی برایش خواهد افتاد. یکی از افسران پلیس در مصاحبه با LeDauphine می‌گوید: ” این بازیکنان پوکمون گو در پیدا کردن این زن کمک بسیار زیادی به ما کردند.”

این تنها یکی از داستان‌های عجیب مربوط به بازی Pokemon Go است. محققان ادعا می‌کنند که این بازی می‌تواند آسیب بسیار زیادی به مغز وارد آورد. در برخی روستاها، مردم این بازیکنان را شرور و شیطانی می‌دانند یا حتی در برخی شهر‌ها، مکان‌های عمومی به روی این بازیکنان برای آنکه آنها را در امنیت نگه دارند، بسته بوده و حق ورود به آن جا را ندارند. در برخی موارد حتی دیده شده که مردم به سوی این بازیکنان تیراندازی کرده‌اند.

بازی پوکمون گو خواه یا ناخواه توجهات زیادی را به برخی مکان‌های خاص جلب می‌کند (درواقع ماهیت بازی پوکمون گو این‌گونه بوده و مسلما چنین چیزی هرکسی را خوشحال نخواهد کرد). در ضمن این بازی برای کمپانی سازنده و سرمایه‌گذاران آن بسیار پول‌ساز بوده و دلارهای زیادی را به سوی آن‌ها سرازیر کرده است. درآمد روزانه‌ای بالغ بر 10 میلیون دلار می‌تواند برای هرکسی وسوسه انگیز باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*