گوشی هوشمند ال جی V20

روز معرفی گوشی هوشمند ال جی V20 مشخص شد؛ شانزدهم شهریور ماه!

کمپانی کره‎ای ال‌جی پیش از این رسما اعلام کرده بود که جانشین گوشی ال جی V10 در ماه سپتامبر مصادف با شهریور ماه شمسی معرفی می‌شود. حال و تنها دقایقی پیش ال‌جی روز معرفی این گوشی پر سروصدا با نام ال جی V20 را منتشر ساخت. گوشی هوشمند ال جی V20 شانزدهم شهریور ماه (ششم سپتامبر) معرفی می‌شود.

رونمایی از گوشی ال جی V10 در سال 2015 برای ال‌جی موفقیت‌های محسوسی را به ارمغان آورده بود. با آغاز سال 2016 و عدم موفقیت قابل توجه ال‌جی در فروش پرچمدارش یعنی گوشی ال جی جی 5 (LG G5) صحبت‌هایی در مورد احتمال رونمایی این شرکت از گوشی هوشمند ال جی V20 به عنوان جانشین گوشی ال جی V10 به میان آمد. چندی پیش ال‌جی رسما اعلام کرد که طی ماه سپتامبر یا همان شهریور ماه از نسخه جدید و جایگزین گوشی ال جی V10 رونمایی می‌کند. حال و دقایقی پیش ال‌جی یک دعوتنامه به منظور برگزاری رویدادی اختصاصی را منتشر ساخته و در آن به نام گوشی هوشمند ال جی V20 و روز ششم سپتامبر مصادف با شانزدهم شهریور ماه اشاره مستقیمی داشته است.

گوشی هوشمند ال جی V20

گوشی هوشمند ال جی V20

گوشی ال جی V20 مادامی در روز شانزدهم شهریور در سانفرانسیسکو (San Francisco) معرفی می‌شود که معرفی رسمی این گوشی در سئول (Seoul) یک روز بعد در روز هفدهم شهریور انجام می‌پذیرد. ال‌جی در دعوتنامه یا تیزری که به منظور رونمایی از گوشی هوشمند ال جی V20 منتشر ساخته از شعاری با مضمون “The Second Story Begins, ال جی V20” استفاده کرده که معنای مفهومی “داستان دوم با گوشی هوشمند ال جی V20 آغاز می‌شود” را به همراه دارد.

شرکت ال‌جی پیش از این تایید کرده که گوشی هوشمند ال جی V20 دو قابلیت ویژه از نسل قبلی خود یعنی گوشی هوشمند ال جی V10 را بار دیگر به همراه خواهد داشت. این دو قابلیت ویژه مربوط به دوربین سلفی دوبل و صفحه نمایش ثانویه می‌شود. بنابراین گوشی هوشمند ال جی V20 هم مانند نسخه پیشین خود از این دو قابلیت بهره می‌برد. همچنین گوشی هوشمند ال جی V20 اولین گوشی خواهد بود که با تجهیز به سیستم عامل اندروید نوقا (Android Nougat) معرفی می‌شود.

شاید ذکر این نکته هم جالب باشد که روز شانزدهم شهریور ماه با آخرین روز برگزاری رویداد IFA 2016 در برلین مصادف است. ال‌جی تصمیم گرفته که از پرده‌برداری گوشی هوشمند ال جی V20 در  رویداد IFA 2016 صرف نظر کرده و طی رویدادی اختصاصی که در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود از این محصول پرمخاطب پرده‌برداری کند. نظر شما در رابطه با گوشی هوشمند ال جی V20 چیست؟ به نظر شما این گوشی می‌تواند توجه کاربران را جلب کرده و در بازه زمانی که نسل جدید آیفون‌های اپل هم روانه بازار می‌شوند برای این محصولات خطرآفرین باشد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. اگه ال جی v20 مانند نسل قبلی اون v10 سنگین و با ابعاد بزرگ بسازد موفق نمیشه ولی اگر v20 سبک و خوش دست بسازد موفق به ساخت گوشی جدید و بادوامی میشه
    اگر ال جی بتواند باتری و سخت افزار قدرت منودی را برایv20. بسازد واقعا با جرأ می توانم بگویم v20 بهترین گوشی تولید LG تا به امروز است

  2. یعنی حدودا یک ماه مونده هیچکس از مشخصات فنی این هندست چیزی نمیدونه؟.عجیبه واقعا