آی او اس 9.3.4

آی او اس ۹.۳.۴ جیلبریک آیفون و آیپد ها را غیر ممکن خواهد کرد

همانطور که به اطلاعتان رساندیم، چندی پیش تیم پانگو (Pangu) جیلبریک آی او اس ۹.۳.۳ را برای آی دیوایس‌ها منتشر کرد. اما به تازگی اپل با عرضه آی او اس ۹.۳.۴ ، علاوه بر بهبود کارکرد کلی دستگاه، به‌ روزرسانی‌ های امنیتی را نیز مد نظر قرار داده و راه را برای جیلبریک دستگاه بسته است.
مطابق گفته‌های اپل و صفحه تغییرات نسخه ۹.۳.۴ آس او اس، این آپدیت راه حلی برای «اجرای کدهای متفرقه توسط اپلیکیشن‌های جانبی با حق دسترسی به کرنل» ارائه می‌کند و کارایی کلی دستگاه را ارتقا خواهد داد. بنابراین شاهد یکپارچگی بیشتر و لگ کمتر در محیط سیستم عامل خواهیم بود.

آی او اس ۹.۳.۴ هیچ‌گاه جیلبریک نمی‌شود

تیم پانگو به عنوان یکی از بزرگترین تیم‌های فعال برای جیلبریک نسخه‌های متفاوت سیستم عامل اپل، از همان ابتدا به عدم توانایی خود برای جیلبریک آی او اس ۹.۳.۴ اذعان داشته است. با وجود اینکه در صفحه تغییرات آپدیت سیستم عامل مطلبی تحت عنوان عدم قابلیت جیلبریک شدن دیده نمی‌شود، اما به نظر می‌رسد مهندسان اپل در جدیدترین آپدیت آی او اس، منافذ ورود تیم پانگو را بسته‌اند و حداقل این تیم چینی قادر به عرضه جیلبریک برای آی او اس ۹.۳.۴ نخواهد بود. بنابراین در صورت تمایل به استفاده از آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ جیلبریک شده، نباید دستگاه خود را به جدیدترین نسخه آن ارتقا دهید.

آی او اس 9.3.4

چندی پیش نحوه جیلبریک آی او اس ۹.۳.۳ را در گجت نیوز به شما عزیزان آموزش دادیم. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه ، به طور کامل دستگاه خود را جیلبریک کرده و از آن نهایت استفاده را ببرید. نا گفته نماند پانگو در ابتدا برای نسخه ۹.۳.۳ آی او اس جیلبریک نا پایدار عرضه کرد که هم‌اکنون به صورت پایدار در دسترس است. بدین ترتیب با ریبوت شدن دستگاه، دیگر نیازی به جیلبریک دوباره نخواهد بود و همچنین می‌توانید اپلیکیشن سیدیا (Cydia) را از روی آی دیوایس خود حذف کنید.

جالب است بدانید تیم پانگو برخی از باگ‌های سیستم‌ عامل مذکور را مستقیما به اپل گزارش کرده است. اما متاسفانه یا خوشبختانه گروه‌‌های جیلبریک کننده این پلتفرم خبر از دشوار بودن جیلبریک آی او اس ۱۰ می‌دهند و خواستار پایین آوردن سطح انتظارات مردمی از جیلبریک آی او اس ۱۰ شده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*