قابلیت رادار انتشار برنامه اسپاتیفای

با «رادار انتشار» برنامه اسپاتیفای موزیک‌های جدید و داغ را از دست ندهید!

برنامه اسپاتیفای (Spotify) یکی از بزرگ‌ترین اپلیکیشن‌های حوزه موسیقی است. به تازگی قابلیت جذابی با نام «رادار انتشار» (Release Radar) به این اپلیکیشن اضافه شده است. این سیستم در طول هفته جستجو می‌کند و موزیک‌های داغ و جدید را باب میل و سلیقه شما برمی‌گزیند. سپس آن‌ها را در قالب یک پلی لیست ۲ ساعته تحت نام رادار انتشار در اختیار شما قرار می‌دهد.

دیگر بعید به نظر می‌رسد علاقه‌مندان به دنیای موسیقی نام برنامه اسپاتیفای را نشنیده باشند. این برنامه در حال حاضر در حوزه خود سلطنت می‌کند و هر از چند گاهی با اضافه شدن ویژگی‌هایی جدید، سعی بر آن دارد تا امکانات تازه‌ای را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد.

محبوبیت روز افزون برنامه اسپاتیفای با اضافه شدن سیستم‌های جدید

برنامه اسپاتیفای اخیراً صاحب قابلیت جدیدی به نام «رادار انتشار» (Release Radar) شده است. این قابلیت یک پلی لیست ۲ ساعته بوده که به لطف هوش مصنوعی خود موزیک‌های تازه انتشار یافته متناسب با سلیقه شما در طول یک هفته را خواهد ساخت. شاید در نگاه نخست تصور کنید که این قابلیت چیزی شبیه به سرویس «کشفیات هفته» (Discover Weekly) اما این قابلیت تنها در بین موزیک‌های تازه عرضه شده جستجو خواهد کرد. به لطف این قابلیت برنامه اسپاتیفای دیگر شما هیچ موزیک جدیدی را از دست نخواهید داد و همیشه تازه‌ترین‌ها به صورت یک پلی لیست در اختیار شما قرار می‌گیرد.

قابلیت رادار انتشار برنامه اسپاتیفای

 این ایده بزرگی است و پلی لیست کشفیات برنامه اسپاتیفای (Spotify) اینک به اشکال مختلفی قادر به پیدا کردن موزیک‌های مورد علاقه مصرف کنندگان است. اسپاتیفای در ارتباط با اضافه شدن رادار انتشار این‌گونه توضیح می‌دهد:

رادار با پلی لیستی دو ساعته که هر جمعه به‌روز می‌شود، تازه‌ترین آثار خوانندگانی که شما آن‌ها را دنبال می‌کنید را در اختیارتان قرار می‌دهد. این پلی لیست بر اساس سلیقه‌ی شما فعالیت می‌کند و موسیقی‌های جدید باب میل شما خواهند بود. رادار انتشار مکمل خوبی برای قابلیت «موزیک جدید جمعه» خواهد بود؛ چرا که شما را به خوانندگان جدیدی که هیچ چیزی در ارتباط با آن‌ها نمی‌دانید، می‌رساند. شما به زودی پلی لیست رادار انتشار را بر روی نسخه موبایلی و دسکتاپی برنامه اسپاتیفای دریافت خواهید کرد.

اسپاتیفای همچنین عنوان می‌کند که این یک راه ایده آل برای با خبر شدن از آلبوم و تک آهنگ جدید هنرمندانی است که شما در گذشته اثری از آن‌ها شنیده‌اید. به عنوان مثال گروه “Third Eye Blind” تک ترانه جدیدی را منتشر کرده است و این پلی لیست می‌تواند من را زودتر از دیگر دوستانم ترغیب به گوش دادن آن کند. تیم توسعه دهنده برنامه اسپاتیفای اعلام کرده است که رادار انتشار از این هفته کار خودش را آغاز کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*