قابلیت‌های جدید آپدیت مرداد کلش آف کلنز برای تاون هال لول ۱ تا ۱۰ که امروز عرضه می‌شود

قابلیت‌های جدید آپدیت مرداد کلش آف کلنز برای تاون هال لول ۱ تا ۱۰ که امروز عرضه می‌شود

بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) احتمالا یکی از برترین و پرفروش‌ترین بازی‌های تمام تاریخ و البته مطمئنا محبوب‌ترین بازی استراتژیک در میان تمام آثار موبایل است. در ادامه‌ی روند عرضه‌ی آپدیت‌های جدید این بازی، قرار است آپدیت مرداد کلش آف کلنز نیز امروز عرضه شود و قابلیت‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد.
یکی از مواردی که باعث عرضه‌ی آپدیت‌های متعدد برای کلش آف کلنز می‌شود، این است که این بازی توسط میلیون‌ها نفر در سراسر جهان بازی می‌شود و همین امر هم باعث می‌شود که سرورهای آن به صورت مرتب نیاز به بازسازی و بهینه‌ سازی داشته باشند. در ضمن این تعداد بالا از بازیکنان، کمپانی سازنده یعنی سوپرسل را مجبور میکند که پیوسته قابلیت‌های جدیدی را برای آنها عرضه کند تا روند بازی به تکراری بودن دچار نشود.

آپدیت ماه می بازی کلش آف کلنز مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید شامل نیروها و اسپل‌های جدید را در اختیار کاربران قرار داد. همچین تغییراتی نیز در قالب رقابت‌های دوستانه و فرم آن انجام شد. به علاوه این که یک سری باگ آزاردهنده که باعث گلیچ کردن و کرش کردن ناگهانی بازی در قسمت چت‌ها می‌شد نیز در آن نسخه از بین رفت.

در آپدیت ماه جولای کلش آف کلنز که ماه گذشته عرضه شد، سوپرسل تصمیم گرفت‌ که لول‌های جدیدی را برای ارتقای نیروهای جاینت و ساختمان دفاعی آرچر تاور به وجود بیاورد، اما مشکل در این بود که تنها کاربرانی که دارای تاون هال لول ۱۱ بودند می‌توانستند این ارتقا را انجام دهند. بنابراین تعداد زیادی از بازیکنان که طبیعتا در لول‌های پایین تری قرار داشتند، عملا قابلیت جدیدی را در آن به‌روزرسانی دریافت نکردند.

آپدیت مرداد کلش آف کلنز از راه می‌رسد!

قابلیت‌های جدید آپدیت مرداد کلش آف کلنز برای تاون هال لول ۱ تا ۱۰ که امروز عرضه می‌شود

طبق گزارش‌هایی که اخیرا منتشر شده است، سوپرسل در آپدیت مرداد کلش آف کلنز قصد دارد که قابلیت‌های جدیدی را به بازی اضافه کند و تفاوت اینجاست که این دفعه، اکثر قابلیت‌های جدید به صورت عمومی خواهند بود و تمام کاربرانی که تاون هال آنها بین لول ۱ تا ۱۰ باشد، میتوانند از آنها برا تقویت پایگاه دفاعی خود و لذت بیشتر از انجام بازی استفاده کنند.

علاوه بر نیروهای و ساختمان‌های جدید، چندین باگ آزاردهنده که توسط کاربران گزارش شده نیز در آپدیت مرداد کلش آف کلنز از بین خواهد رفت و پایداری کلی بازی بالاتر خواهد رفت. البته هنوز هیچ اطلاعی درباره‌ی این قابلیت‌های جدید و این که آنها دقیقا در کدام بخش‌ها اضافه می‌شوند، در دست نیست اما مطمئنا اکثر کاربران آرزو دارند که معدن الماس (Gem Mine) که بتواند برای آنها به طور مرتب الماس یا همان جم تولید کنید، از قابلیت‌های جدید آپدیت مرداد کلش آف کلنز باشد.

زمان عرضه‌ی این به‌روزرسانی نیز به طور دقیق اعلام نشده اما احتمالا از ساعات پایانی امشب عرضه‌ی آن در فروشگاه‌های نرم افزاری اپ استور و گوگل پلی آغاز خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. من ۸ ماه دارم بازی میکنم لول ۱۰۳ هستم ولی ابدیت کلش کی مرداد بروز میشه

  2. بازی کلش خیلی باحال هست انان من خودم یک سال بازی می کنم لول 122 هستم