آموزش حذف کردن نام کاربری توییتر و حذف فالوورها

آموزش حذف کردن نام کاربری توییتر ، حذف توییت‌ها و حذف فالوورها

همانطور که می‌دانید شبکه‌های اجتماعی بسیاری وجود دارند که کاربران از آن‌ها استفاده می‌کنند، از جمله آن‌ها می‌توان به فیسبوک، اینستاگرام و توییتر اشاره کرد. ممکن است برخی از کاربران قصد حذف کردن نام کاربری خود را در شبکه‌های اجتماعی داشته باشند، توییتر یکی از پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی در دنیای امروزی است که روزانه میزبان میلیون‌ها توییت است. امروز در گجت نیوز قصد داریم که به شما نحوه حذف کردن نام کاربری توییتر ، توییت‌ها و فالوورها را آموزش دهیم.

 این روزها شبکه‌های اجتماعی به یک ابزار کاربردی تبدیل شده‌اند که استفاده‌های مختلفی دارد، اما این ابزارهای سرگرم کننده بسیار هم اعتیاد آور هستند. وجود شبکه‌های اجتماعی متنوع می‌توانند برای کاربران بسیار زمان گیر باشد، حال ممکن است که شما قصد داشته باشید که نام کاربری خود را در چند شبکه اجتماعی حذف کنید، امروز قصد داریم نحوه حذف کردن نام کاربری توییتر و فالوورها را به شما آموزش دهیم.

توضیحات مهم قبل از حذف کردن نام کاربری توییتر

  • قبل از اقدام برای حذف کردن نام کاربری توییتر مطمئن شوید که از مرورگر دسکتاپ استفاده می‌کنید، چراکه گزینه‌های مورد نیاز با مرورگر نسخه موبایل در دسترس نیست. اگر قادر به استفاده از رایانه‌های شخصی برای این عمل نیستید می‌توانید مرورگر موبایل خود را به حالت دسکتاپ تغییر دهید.
  • توییتر به شما اجازه نمی‌دهد که به سرعت نام کاربری خود را حذف کنید و قبل از اقدام برای حذف کردن نام کاربری توییتر حداقل باید ۳۰ روز اکانت شما خاموش باشد.
  • اگر شما به خاطر تعویض ایمیل نام کاربری خود را حذف می‌کنید، باید اعلام کنم که امکان تغییر آدرس ایمیل در بخش تنظیمات وجود دارد.
  • توییتر هیچوقت اطلاعات شما را حذف نمی‌کند، اما مطمئن باشید که تمامی تعهدات حقوقی کاربران را رعایت خواهد کرد.
  • پس از غیرفعال کردن اکانت شما بعد از چند دقیقه یا نهایتا چند روز بالاخره توییترهای شما ناپدید خواهد شد.
  • توییتر هیچوقت موتورهای جستجو را کنترل نمی‌کند و اگر یکی از توییت‌های خود را در یکی از موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا کردید، مطمئن باشید که در نهایت لینک مورد نظر حذف خواهد شد.

آموزش حذف کردن نام کاربری توییتر

مرحله ۱ : وارد نام کاربری توییتر خود با یک مرورگر دسکتاپ یا مرورگر موبایل با حالت دسکتاپ شوید.

مرحله ۲ : پس از باز شدن نام کاربری توییتر خود روی تصویر کوچک پروفایل خود کلیک کنید تا دسترسی به گزینه‌های اضافی برای شما باز شود.

حذف کردن نام کاربری توییتر

مرحله ۳ : روی گزینه Settings کلیک کنید.

twitter_settings_screenshot

مرحله ۴ : اگر شما می‌خواهید که تمامی اطلاعات شما ذخیره شود می‌توانید روی گزینه Request Archive کلیک کنید.

حذف کردن نام کاربری توییتر

مرحله ۵ : روی گزینه Deactivate my account کلیک کنید.

پس از آن اگر بخواهید به اطلاعات کاربری خود دسترسی داشته باشید، باید مشخصات نام کاربری خود را در وب سایت رسمی توییتر وارد کنید.

آموزش حذف کردن توییت‌ها

مرحله ۱ : صفحه پروفایل اکانت توییتر خود را باز کنید، روی تصویر کوچک پروفایل خود کلیک کنید.

مرحله ۲ : با اسکرول کردن روی توییتی که قصد حذف کردن آن را دارید بروید.

مرحله ۳ : روی آیکون more icon (•••) کلیک کنید.

حذف کردن نام کاربری توییتر

مرحله ۴ : پس از آن یک نوار ابزار کوچک برای شما باز خواهد شد که در تصویر بالا پیدا است روی گزینه Delete tweet کلیک کنید تا توییت شما به سادگی حذف شود.

آموزش حذف کردن فالوورهای بی نام و نشان

اساس دو روش کلی برای حذف کردن فالوورها وجود دارد که به سادگی می‌توان از آن استفاده کرد، در اینجا آنچه که نیاز است را برای شما توضیح خواهیم داد.

روش اول : شما می‌توانید فالوورهای خود را بلاک کنید، عمل بلاک کردن از طریق بازکردن پروفایل فالوور انتخاب گزینه Block از منوی more امکان پذیر است.

روش دوم : شما می‌توانید از ابزارها و اسکریپت‌های انلاین برای پیدا کردن فالوورهای جعلی و بلاک کردن آن‌ها استفاده کنید. در حال حاضر ابزارهای آنلاین مختلفی برای این کار وجود دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*