بوگاتی

کمپانی بوگاتی به دنبال عرضه مدل‌ های جدید است

خالق ابر خودرو‌های دهه‌ی اخیر، در حال کار روی چهار گزینه‌ی موجود برای تولید خودرویی جدید است که به منظور بهبود نرخ سود و افزایش تنوع و ورود به کلاس‌های مختلف روانه‌ی بازار خواهند شد. برای آشنایی بیش تر با گزینه‌های روی میز بوگاتی ، همراه گجت نیوز باشید.

ولفگانگ درهایمر، مدیرعامل شرکت بوگاتی اعلام کرده که این خودروساز در حال بررسی و تفحص مدل‌های جدید است و بدین منظور، سازنده‌ی ابر خودرو‌های ویریون و شیرون، مشغول در نظر گرفتن چهار گزینه‌ی مختلف برای فرستادن روی خط تولید است.

با توجه به اطلاعاتی که توسط درهایمر در آخرین مصاحبه‌اش منتشر شده است، مدیرعامل این شرکت فرانسوی چندان علاقه‌ای نداشت تا جزئیاتی از این چهار گزینه‌ی محتمل بوگاتی منتشر کند، ولی با این حال وی اشاره کرد که یکی از این چهار گزینه‌ی موجود می‌تواند خودروی سدانی بر پلتفرم مدل مفهومی Galibier 16C باشد که در سال 2009 معرفی شد.

گزینه‌های دیگر نیز تصور می‌شود شامل یک شاسی بلند، یک خودرو سوپر اسپرت و همچنین خودوریی الکتریکی باشند. مهم‌تر از همه، اینکه اذعان می‌شود تمامی مدل‌ها حجم بالاتری از ویرون و شیرون دارند.

بوگاتیدرهایمر توضیح داد که گزینه‌ی محبوبش از میان نمونه‌های احتمالی، مدل سدان Galibier است که پروژه توسعه‌ی آن توسط مدیر اجرایی اسبق، ولفگانگ شرایبر به حال تعلیق در آمده بود، اما هنگامی که درهایمر فرد اول بوگاتی شد، نسبت به افزودن مدلی جدید به  محصولات این شرکت اقدام کرد تا پس از آغاز عرضه‌ی مدل شیرون در کنار این ابر خودرو به فروش برسد.

درهایمر اضافه کرد که تولید این مدل جدید برای بهبود و تقویت وضعیت مالی شرکت بسیار حائز اهمیت است. بوگاتی پیش از این نیز به دلیل ضرری که بابت فروش هر دستگاه ویرون متحمل می‌شد، در بین مردم جا افتاده بود؛ گرچه این میزان ضرردهی چندان اهمیت نداشت چرا که این خودرو به منظور نمایش توانایی‌های بالای مهندسان گروه فولکس واگن طراحی شده بود و ضرر ناشی از آن با فروش سایر محصولات این گروه جبران می‌‌شد؛ اما پس از اینکه بحث رسوایی دیزل خودرو‌های فولکس واگن داغ شد، به نظر می‌رسد خورشید غروب کرده و حال میزان سوددهی هر برند برای این خودروساز نامدار آلمانی اهمیت بالایی دارد.

طبق گفته‌ی نشریه‌ ی Drive، بخشی از تصمیمات فولکس واگن برای شرکت بوگاتی، انتظاماتی است تا این برند موفق شود در مرحله‌ی بعدی عملکرد، بازگشت سرمایه‌ی هزینه شده را تضمین دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*