در دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای می‌توانید از موسیقی‌های متن بازی‌ها لذت ببرید

در دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای می‌توانید از موسیقی‌های متن بازی‌ها لذت ببرید

موسیقی عنصری فوق العاده تاثیرگذار است که می‌تواند یک فیلم معمولی، یک تئاتر متوسط و یا یک هنر سطح پایین را به یک تجربه‌ی ناب و لذت‌بخش تبدیل کند. در بازی‌های ویدیویی نیز دقیقا همین موضوع را شاهد هستیم و به همین دلیل هم مدیران سرویس به اشتراک گذاری محبوب اسپاتیفای تصمیم گرفته‌اند که دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای را راه‌اندازی کنند.
از گذشته تا به امروز موسیقی‌های پس زمینه در بازی‌های ویدیویی نقش مهمی داشته‌اند و تاثیر این موضوع تا حدی بالا رفته است که حتی تعدادی از بازی‌ها به دلیل موسیقی خود ستایش شده‌اند و این ویژگی توانسته است بر گیم پلی آنها چیره شود. امروزه مشاهده می‌کنید که حتی سایت‌های نقد و بررسی بازی به بررسی جداگانه‌ی موسیقی‌ها می‌پردازند و به همین دلیل هم موسیقی و افکت‌های صوتی به یک آیتم ویژه برای سازندگان و مخاطبان دنیای بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است.

در دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای می‌توانید از موسیقی‌های متن بازی‌ها لذت ببرید

دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای (Spotify Gaming) به شما کمک خواهد کرد که تعداد زیادی از موسیقی‌های پس زمینه‌ی آثار برتر و به یاد ماندنی تاریخ دنیای گیم را در یک کالکشن برگزیده داشته باشید و از آنها لذت ببرید. مطمئنا این دسته با ورود بازی‌های جدید به بازار، به‌روزرسانی خواهد شد و اگر عضو طرح‌های رایگان و یا پولی این سرویس استریم موسیقی آنلاین باشید، دیگر دغدغه‌ی گشت و گذار در اینترنت و یافتن موسیقی‌های جدید با کیفیت بالا را نخواهید داشت.

جالب است بدانید که بازی Journey که یک عنوان مستقل جذاب و هنری است، به تازگی در بازار عرضه شده و موسیقی‌های متن این بازی به شدت مورد توجه و ستایش گیمرها و کارشناسان دنیای بازی قرار گرفته‌اند. دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای نیز با تاکید بر روی این موضوع راه‌اندازی شده است و مدیران این سرویس طی یک اظهار نظر رسمی اعلام کرده اند که این بخش کار خود را از از امروز آغاز خواهد کرد تا تمام موسیقی‌ها و موزیک‌های پس زمینه‌ی بازی‌ها در یک دسته بندی جداگانه و مخصوص قرار بگیرند.

دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای دارای بخش‌های متنوعی است

در دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای می‌توانید از موسیقی‌های متن بازی‌ها لذت ببرید

نکته‌ی جذاب اینجاست که دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای تنها به زمان حال خلاصه نمی‌شود و در بیانیه ی معرفی این بخش جدید آمده است که تمام موسیقی‌های برتر دنیای گیم از موزیک‌های مونوی بازی های دهه‌ی هشتاد تا برترین موسیقی‌های باکیفیت آثار مدرن و جدیدی همچون No Man’s Sky ،Fallout 4 و Uncharted 4 در این بخش قرار خواهند گرفت.

البته علاوه بر تنوع بالایی که بیش از صدها موسیقی قرار گرفته در این بخش خواهند داشت، اسپاتیفای تضمین کرده است که دسته‌بندی این قسمت هم به طور دقیقی اعلام شود و موسیقی‌ها در بخش‌های جداگانه نظیر بازی‌‌های ریترو، بازی‌های پرطرفدار و دیگر دسته‌بندی‌ها مرتب شوند تا یافتن آنها برای کاربران این سرویس آسان‌تر باشد؛ در آینده‌ی نزدیک نیز قرار است لیست‌های پخش میهمان بر اساس کاراکترهای داخل بازی‌های مختلف در این قسمت ساخته و در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد.

اگر شما عزیزان گجت نیوزی هم از علاقه‌مندان به دنیای گیم هستید و از سرویس استریم موسیقی اسپاتیفای استفاده می‌کنید، می‌توانید به وب سایت اینترنتی دسته‌ی گیمینگ اسپاتیفای در این لینک مراجعه کنید و لیست پخش منحصر به فرد خودتان را از میان موسیقی‌های برتر دنیای گیم ایجاد کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*