اپلیکیشن لیگ برتر انگلیس با قابلیت پخش زنده مسابقات عرضه شد

اپلیکیشن لیگ برتر انگلیس با قابلیت پخش زنده مسابقات و دانلود رایگان عرضه شد

لیگ برتر فوتبال انگلیس آغاز شده و بهترین راه برای پیگیری این مسابقات بزرگ فوتبال، نشستن پای تلویزیون و تماشای آن است. اما اگر به تلویزیون دسترسی نداشته باشید چه؟ اخیراً اپلیکیشنی رسمی برای گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید و آی او اس (iOS) توسط گردانندگان این مسابقات طراحی و عرضه شده که بیننده می‌تواند توسط این اپلیکیشن و به صورت کاملا زنده و آنلاین به تماشای مسابقات و مشاهده آمار و ارقام بازی‌ها بپردازد. در ادامه با معرفی و دانلود اپلیکیشن لیگ برتر انگلیس با گجت نیوز همراه باشید.

این اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده که شما بتوانید به تاریخچه لیگ برتر و آمار و ارقام 25 سال گذشته این لیگ دسترسی پیدا کنید. همچنین می‌توانید با مدیریت تیم فانتزی لیگ جزیره، از سرگرمی‌های پربیننده‌ترین لیگ فوتبال جهان استفاده نمایید.

اپلیکیشن لیگ برتر انگلیس برای اندروید و iOS و به صورت کاملا رایگان عرضه شده است

این اپلیکیشن، علاوه بر موارد ذکر شده، مسابقات را به صورت زنده پخش و بیننده را با آمار و ارقام لحظه به لحظه بازی‌ها آشنا می‌کند. اپلیکیشن لیگ برتر انگلیس همچنین نتایج و جداول دیگر مسابقاتی نظیر لیگ 2 انگلیس، لیگ زیر 18 سال و لیگ قهرمانان اروپا را نیز در خود جای داده است. شما همچنین می‌توانید با انتخاب باشگاه مورد علاقه‌تان، از آمار و ارقام بازی‌ها، تصاویر و ویدئوی بازی‌های اخیر و اخبار و حواشی پیرامون باشگاه و بازیکن خاصی از باشگاه مطلع شوید.

اپلیکیشن لیگ برتر انگلیس با قابلیت پخش زنده مسابقات عرضه شداپلیکیشن لیگ برتر انگلیس امکانات فراوان دیگری نیز دارد؛ مشاهده بهترین بازیکنان باشگاه مورد نظر در یک پست خاص در طول 25 سال گذشته یکی از این امکانات فوق‌العاده آن است.

این اپلیکیشن برای اندروید و آی او اس عرضه شده، کاملا رایگان بوده و پس از پایان هر فصل، بروزرسانی می‌گردد.

دانلود اپلیکیشن لیگ برتر انگلیس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه