بهترین مپ های تاون هال 11 بازی کلش آف کلنز

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ بازی کلش آف کلنز

این روزها کمتر کسی را خواهید یافت که با بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) آشنا نباشد. افراد زیادی در سراسر ایران، این بازی را انتخاب خوبی برای گذراندن اوقات فراغت خود می‌دانند و به رتبه‌های برتر جهانی نیز دست یافته‌اند. تبدیل شدن به یک بازیکن برتر تنها نیازمند دانش در زمینه نحوه اتک نیست و بیشتر به نحوه چینش مپ بازمی‌گردد. در همین راستا تصمیم گرفتیم مجموعه‌ای از بهترین مپ های تاون هال ۱۱ را برایتان تهیه کنیم.
همانطور که می‌دانید انواع گوناگونی از مپ های تاون هال ۱۱ وجود دارند که در دسته‌های فارمینگ، هیبرید، تروفی و وار جای می‌گیرند. شما می‌توانید با توجه به هدف و سلیقه خود یکی از مپ های پیشنهادی این مقاله را برای دهکده خود برگزینید و با قدرت بیشتری به بازی کردن بپردازید.

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ کلش آف کلنز

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ : مپ‌های فارمینگ

در مپ‌های فارمینگ هدف اصلی حفظ منابع دهکده است و با چیدن این مپ، در هربار دفاع منابع کمی از دست می‌دهید. اگر قصد آپگرید یک نیرو یا ساختمان را دارید و به ذخیره طلا یا اکسیر می‌پردازید، مپ‌های فارمینگ بهترین گزینه برای شما به شمار می‌روند. فراموش نکنید در صورت انتخاب این مپ ممکن است تروفی‌های دهکده به میزان زیادی کاهش پیدا کنند.

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ : مپ‌‌های هیبرید

بیشتر بازیکنان کلش آف کلنز مپ‌های هیبریدی را مناسب‌ترین نحوه چینش برای دهکده خود می‌دانند، چرا که به حفظ تروفی و منابع دهکده به طور همزمان کمک می‌کند. واضح است مپ‌های هیبریدی به میزان کمتری از منابع محافظت می‌کنند و اگر اولویت دهکده را حفظ منابع دهکده می‌بینید، پیشنهاد می‌کنیم از مپ‌های فارمینگ استفاده کنید. با این حال با انتخاب مپ‌های هیبریدی می‌توانید به افزایش تعداد کاپ‌های دهکده بپردازید و در کنار آن منابع خود را حفظ کنید.

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ : مپ‌های تروفی

برای آنکه بتوانید نام دهکده خود را در میان برترین‌های کلش آف کلنز ثبت کنید، باید تروفی‌های خود را به میزان زیادی افزایش دهید. این کار با استفاده از مپ‌های تروفی کاملا امکان پذیر است و دست یابی به این جایگاه را تسهیل می‌کنند. اما در نظر داشته باشید این مپ تضمینی برای حفظ منابع شما ارائه نمی‌کند و ممکن است پس از مدتی هیچ منابعی برای مدیریت دهکده خود نداشته باشید! معمولا بازیکنان برتر به هنگام رسیدن به جایگاه مورد نظر خود مپ خود را به مپ هیبریدی تغییر می‌دهند. ما نیز پیشنهاد می‌کنیم پس از رسیدن به هدف خود، نوع مپ دهکده را تغییر دهید.

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ : مپ‌های وار

شاید بتوان مهم‌ترین رکن کلش آف کلنز را وار دانست؛ چرا که باعث همسو شدن اهداف اعضای یک کلن می‌شود و جذابیت خاصی به بازی می‌بخشد. همانطور که می‌دانید مپ‌های وار از حساسیت بسیار بالایی برخوردارند. چه بسا مپ قدرتمند وار شما بتواند استقامت بیشتری از خود نشان دهد و با کاهش یک درصدی خرابی دهکده شما توسط دشمن، کلن شما را به پیروزی برساند. در ادامه شاهد مپ های تاون هال ۱۱ خواهید بود که به طور اختصاصی برای جنگ‌های قبیله ای طراحی شده‌اند.

نظر شما درباره مپ های تاون هال ۱۱ معرفی شده در این مقاله چیست؟ با خوانندگان گجت نیوز به بحث و تبادل نظر بپردازید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*