رندر جدید زن واچ 3

رندر جدید زن واچ 3 شایعات را تایید می‌کند

همانطور که در جریان اخبار روز تکنولوژی قرار دارید، ایسوس مدتی است درحال کار بر روی نسخه سوم از ساعت‌های هوشمند خود موسوم به زن واچ 3 است. اگر به خاطر داشته باشید اندکی قبل عکس‌هایی از این گجت پوشیدنی لو رفته بود و حالا رندر جدید زن واچ 3 مهر تاییدی بر صحت عکس‌های پیشین می‌زند.
در تصویر لو رفته هفته قبل، نمایشگر گرد دستگاه و سه دکمه در حاشیه آن کاملا مشهود بود. رندر جدید زن واچ 3 از وضوح بالایی برخوردار است و باز هم شاهد صفحه نمایش دایره‌ای و سه دکمه هستیم. به لطف شفافیت بالای تصویر، می‌توان از وجود این سه دکمه در نسل سوم زن واچ اطمینان حاصل کرد؛ البته به شرطی که این رندر متعلق به نسخه آزمایشی آن نباشد.

رندر جدید زن واچ 3

این رندر با استفاده از نسخه بتای اپلیکیشن مدیریت زن واچ (ZenWatch Manager) بر روی پلتفرم اندروید فاش شده که توسط کمپانی ایسوس توسعه یافته است. از آنجایی که سایر ساعت‌های هوشمند زن واچ ایسوس طراحی مربع شکلی دارند، این رندر مشخصا متعلق به زن واچ 3 خواهد بود.

رندر جدید زن واچ 3 هیچ اطلاعاتی درباره سخت افزار دستگاه در بر ندارد

متاسفانه هنوز در رابطه با سخت افزار مورد استفاده زن واچ 3 و ویژگی‌های آن اطلاعاتی در دست نیست؛ اما می‌توان پیش بینی کرد حسگر سنجش ضربان قلب پشت نمایشگر دستگاه وجود خواهد داشت چرا که این ویژگی در ساعت‌های هوشمند پرچمدار امروزی به قابلیت ثابتی تبدیل شده است. همچنین با توجه به اینکه ایسوس هیچ سابقه‌ای در زمینه طراحی و تدوین یک سیستم عامل به طور مستقل ندارد؛ انتظار می‌رود سیستم عامل مورد استفاده زن واچ 3 اندروید ور خواهد بود.

اخیرا شرکت ایسوس با انتشار یک توییت در شبکه اجتماعی توییتر همگان را به مراسمی در تاریخ 31 آگوست (10 شهریور) دعوت نموده است. به نظر شما آیا زن واچ 3 می‌تواند از بازار ساعت‌های هوشمند سهم قابل توجهی به خود اختصاص دهد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*