معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندروید

معرفی و دانلود ۱۰ نرم افزار آموزشی برای اندروید

تکنولوژی تلفن همراه دستیاری مطمئن برای انجام کارهای روزمره‌ ما است. این تکنولوژی انقلابی در استفاده بشر از ابزارهای کاربردی به‌ وجود آورد، اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود. شما با گوشی یا تبلت خود و با استفاده از یک نرم افزار آموزشی می‌توانید به کسب مهارت‌های تازه و یادگیری علوم مختلف بپردازید. در ادامه با گجت نیوز و معرفی بهترین نرم افزارهای آموزشی همراه باشید.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی Coursera

(قیمت : رایگان با امکان خرید درون برنامه‌ای)

نرم افزار Coursera یکی از صدها نرم افزار آموزشی اندروید است که طیف وسیعی از دوره‌های آموزشی با موضوعات مختلفی را در بر دارد. شما با این نرم افزار می‌توانید به جستجوی آموزش‌هایی در زمینه علوم کامپیوتری، علوم داده‌ای، کسب و کار، STEM، زبان‌های خارجی، هنر و صدها موضوع دیگر بپردازید. ابن نرم افزار دارای بیش از ۱۰۰۰ دوره آموزشی است که اکثر آن‌ها شامل ویدئو جهت درک بهتر مطالب هستند. نرم افزار Coursera در دو نسخه رایگان و پولی ارائه شده است و از پلتفرم‌های دیگر نیز پشتیبانی می‌کند.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی Google Play Books

(قیمت : رایگان با امکان خرید درون برنامه‌ای)

این نرم افزار از زمان معرفی توسط گوگل، مسیری طولانی را طی کرده و هم‌اکنون به یکی از بهترین نرم افزارهای آموزشی تلفن همراه بدل شده است. شما در این نرم افزار می توانید اقدام به انتخاب کتاب‌هایی با موضوعات مختلف نظیر فانتزی، داستانی و غیر داستانی و دیگر ژانرهای مورد علاقه‌تان کنید. همچنین قادر هستید طیف وسیعی از کتاب‌های آموزشی، درسی، ادبی و کتاب‌های راهنما را در این نرم افزار بیابید. نرم افزار آموزشی Google Play Books به دلیل طیف گستردگی کتاب‌های موجود در آن، منبعی بسیار غنی برای آموزش و یادگیری به شمار می‌رود.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی Khan Academy

(قیمت : رایگان)

نرم افزار Khan Academy نیز انواع مختلفی از دوره های آموزشی و درسی را در اختیارتان قرار می‌دهد. این نرم افزار در حال حاضر شامل بیش از ۱۰,۰۰۰ ویدئوی آموزشی کاملا رایگان است. موضوعات دوره‌های آموزشی Khan Academy بیشتر حول و حوش ریاضیات، اقتصاد، تاریخ، علوم تجربی و غیره است. این نرم افزار برای کسانی که می‌خواهند قبل از ورود جامع به یک موضوع، مروری بر کلیات آن داشته باشند، می‌تواند مثمر ثمر باشد. همانطور که گفتیم، این دوره‌های آموزشی کاملا رایگان بوده و منابعی بسیار ارزشمند به شمار می‌روند.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندروید

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی Memrise

(قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای)

نرم افزار Memrise یکی از موفق‌ترین نرم افزارهای آموزش زبان در دنیاست. متد آموزشی این نرم افزار بسیار خاص و جالب بوده و از شیوه‌های معمولی آموزش زبان خارجی استفاده نمی‌کند. این نرم افزار همچنین شامل بازی‌هایی است که با انجام آن‌ها هم به هدف خود (آموزش زبان) رسیده و هم اشتیاقتان به زبان‌آموزی بیشتر می‌شود. اما چیزی که Memrise را متمایز کرده، وجود بیش از ۱۰۰ زبان زنده دنیا جهت یادگیری است. همه دوره‌ها رایگان بوده ولی اگر بخواهید به یادگیری‌تان سرعت ببخشید می‌توانید از امکانات پولی این نرم افزار آموزشی استفاده نمایید.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی SoloLearn

(قیمت : رایگان)

نرم افزار SoloLearn یک کارگاه رشد و پیشرفت بوده که اپلیکیشن‌های آموزشی زیادی در دل خود جای داده است. تخصص این نرم افزار در یادگیری برنامه نویسی کامپیوتری بوده و به همین دلیل، همه اپلیکیشن های موجود در آن به شما آموزش‌هایی در قالب کدهای کامپیوتری خواهند داد. این نرم افزار زبان‌های برنامه نویسی زیادی از قبیل Phyton، جاوا، ++C، زبان HTML، زبان CSS، زبان PHP، جاوا اسکریپت، SQL و حتی Swift را جهت علاقمندان به یادگیری زبان‌های برنامه نویسی در اختیار آن‌ها قرار داده است. یادگیری همه این زبان‌ها کاملا رایگان بوده و اگر به یادگیری هر کدام از این زبان‌ها علاقه دارید، پیشنها ما به شما استفاده از این نرم افزار آموزشی است.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی TED

(قیمت : رایگان)

اگر با TED آشنایی ندارید، به صورت خلاصه، TED مجموعه سخنرانی‌های آموزشی در خصوص سه موضوع مهم است؛ تکنولوژی، سرگرمی، طراحی. این مجموعه چند سالی است موضوعات مختلف دیگری نظیر موضوعات علمی، فرهنگی، دانشگاهی، پزشکی، روانشناسی و … را نیز در بر گرفته است. نرم افزار آموزشی TED شامل بیش از ۲۰۰۰ سخنرانی تد، عهده‌دار اصلی انتشار این مجموعه سخنرانی‌ها در پلتفرم‌های تلفن همراه و تبلت است. این نرم افزار همچنین شامل یک پادکست رادیویی است که قابلیت خوبی به شمار می‌رود. استفاده از نرم افزار آموزشی تد کاملا رایگان می‌باشد.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندروید

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی Udacity

(قیمت : رایگان)

نرم افزار Udacity از آن نرم افزارهای آموزشی است که می‌توان در گوشی هر کسی آن را دید. ممکن است شما چیزهایی در خصوص یک موضوع (مثلا تکنولوژی نانو) شنیده باشید، کافی است نرم افزار را باز کنید تا مباحث متنوعی پیرامون این موضوع در اختیار شما قرار دهد. این نرم افزار همچنین جدیدترین برنامه‌های آموزشی شرکت‌های بزرگی همچون گوگل و فیسبوک را در قالب اخبار آموزشی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی Udemy

(قیمت : رایگان همراه با پرداخت درون برنامه‌ای)

این نرم افزار یکی از اولین نرم افزارهای ارائه کننده دوره‌های آموزشی برای موبایل است که بیش از ۳۲۰۰۰ دوره آموزشی با موضوعات مختلف از جمله موضوعات تخصصی مثل علمی و تکنولوژی تا موضوعات عمومی مثل آشپزی و یادگیری زبان به شما ارائه داده است. از دیگر موضوعات این نرم افزار می‌توان به دوره‌های آموزشی کسب و کار، بازاریابی، کارآفرینی، طراحی، پزشکی و سلامت، تناسب اندام، موزیک، عکاسی و آموزش نرم افزار نام برد. شما می‌توانید در این برنامه، این دوره‌های آموزشی با کیفیت را به صورت رایگان و پولی پیدا کنید.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار آموزشی Wolfram Alpha

(قیمت : $۳)

این اپلیکیشن از آن دست نرم افزارهای خاص است. شما می‌توانید در بین موضوعات مختلف این نرم افزار جستجو کرده و به مواردی برسید که فعالیت‌های روزمره‌تان را تحت تأثیر قرار می‌دهند. برخی از این موضوعات شامل ریاضیات، آمار، آنالیز داده، فیزیک، شیمی، اطلاعاتی در خصوص مواد، مهندسی، نجوم و بسیاری دیگر هستند. این نرم افزار آموزشی همچنین قادر است به حل مسائل ریاضی و ارائه مرحله به مرحله تا رسیدن به جواب نهایی بپردازد. به نظر پرداخت ۳ دلار برای این همه امکانات، بسیار خوب باشد.

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندروید

معرفی و دانلود 10 نرم افزار آموزشی برای اندرویدنرم افزار یوتیوب (YouTube)

(قیمت : رایگان)

یوتیوب یکی از بهترین نرم افزارهای آموزشی است که تاکنون وجود داشته است. هر چیز که شما فکرش را بکنید در کانال‌های یوتیوب یافت می‌شوند؛ از آشپزی گرفته تا مباحث شیمی و فیزیک، از تعمیر پنکه گرفته تا ستاره‌شناسی و نجوم و هرچیزی که فکرش را بکنید. اگر می‌خواهید بدانید چطور روغن ماشینتان را عوض کنید یا چگونه یک درب یا پنجره را نصب کنید، فقط کافی‌ است سری به یوتیوب بزنید. به نظر می‌رسد این نرم افزار بهترین نرم افزار آموزشی موجود در این لیست باشد. نرم افزار YouTube معمولا به صورت پیش‌فرض بر روی دیوایس اندرویدی کاربران نصب است، اما اگر آن را ندارید یا می‌خواهید آخرین نسخه از آن را نصب کنید، به لینک زیر مراجعه نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*