دراپ تست نوت 7

دراپ تست نوت ۷ ، آیفون ۶ اس و نوت ۵ ؛ قدرت‌نمایی گوریلا گلس ۵

چندی پیش ویدیویی از دراپ تست آیفون ۶ اس (Apple iPhone 6S) و گلکسی نوت ۷ (Samsung Galaxy Note 7) در فضای وب منتشر شد که برتری لایه محافظ گوریلا گلس ۵ در پرچمدار جدید کره‌ای ها کاملا مشخص بود. گوشی Note 7 با بهره گیری از لایه گوریلا گلس ۵ اگر از ارتفاع حدود دو متری به پایین پرت شود، ضریب نجات ۸۰ درصدی دارد. حالا امروز در ویدیو دراپ تست نوت ۷ ، نوت ۵ و آیفون ۶ اس به بررسی بیشتر مقاومت این محصولات می‌پردازیم.

دراپ تست نوت ۷ ، آیفون ۶ اس و نوت ۵ سامسونگ

عملکرد لایه محافظ گوریلا گلس ۵ در ویدیوهای دراپ تست نوت ۷ تاکنون مناسب بوده است و پس از پرت شدن گوشی از بخش جلویی به روی زمین، هنوز هم امکان استفاده از آن وجود داشت. برخلاف ویدیوهای دراپ تست قبلی نوت ۷ که همگی در شرایط مصنوعی و با ماشین‌های خاص صورت می‌گرفتند، دراپ تست نوت ۷ در ویدیو امروز شرایطی کاملا واقعی دارد. در این ویدیو سه گوشی هوشمند نوت ۵، نوت ۷ و آیفون ۶ اس اپل از بخش کناری، جلو و پشتی و از ارتفاع مچ و بالای سر فرد به سمت پایین پرت می‌شوند.

جالب است بدانید که در همان بخش ابتدایی تست، پنل پشتی گوشی نوت ۷ آسیب دید، اما با این حال صفحه نمایش آن حتی پس از مراحل سخت و حساس دراپ تست هنوز هم قابل استفاده بود! با این تفاسیر در قرار داشتن لایه محافظ گوریلا گلس ۵ در پنل پشتی مشکوک شدیم. با این حال می‌توانید مطمئن باشید که اگر گوشی Galaxy Note 7 گران قیمت شما در حال مکالمه به پایین پرت شود، به احتمال زیاد صفحه نمایش آن خراب نخواهد شد؛ به هر حال قیمت صفحه نمایش سوپر آمولد و خمیده این فبلت بسیار بالاست و دیگر ارزش تعویض کردن ندارد.

به هر حال توجه شما را به این ویدیو دراپ تست نوت ۷ ، نوت ۵ و آیفون ۶ اس جلب می‌نماییم:

نظر شما در مورد این دراپ تست چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*