نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ بدون لوگوی سامسونگ عرضه خواهد شد

نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ بدون لوگوی سامسونگ عرضه خواهد شد

در گذشته هم دیده‌ایم که دیوایس‌های کمپانی‌های سازنده‌ی اسمارت فون و دیگر گجت‌های الکترونیکی هوشمند، با شکل و شمایل متفاوت و منحصر به فردی برای بازار مصرف‌ کنندگان کشورهای مختلف عرضه شده‌اند و حالا به نظر می‌رسد که نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ (Galaxy note 7) نیز قرار است چنین تغییری را به خود ببیند.
نسل جدید فبلت‌های سامسونگ با این که تنها با یک مدل ظرفیت ذخیره‌سازی داخلی عرضه می‌شود، اما در کشورهای مختلف دارای نسخه‌های متفاوتی خواهد بود. پردازنده‌ی این محصول در کشور آمریکا از سری اسنپدراگون ۸۲۰ کمپانی کوالکام تامین خواهد شد و این در حالی است که دیگر کشورهای جهان از پردازنده‌ی اگزینوس تولید شده توسط خود سامسونگ بهره خواهند برد.

همچنین یک مدل از گلکسی نوت ۷ با فضای ذخیره‌سازی داخلی ۱۲۸ گیگابایتی به همراه ۶ گیگابایت حافظه‌ی رم نیز برای کشور چین تولید خواهد شد و این در حالی است که نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ ، با یک تغییر منحصر به فرد اما کم‌اهمیت‌تر، یعنی حذف لوگوی سامسونگ همراه خواهد بود. در تصاویری از نوت ۷ که مخصوص مصرف کنندگان ژاپنی و به تازگی به خبرگزاری‌های این کشور تحویل داده شده است، خبری از لوگوی سامسونگ نیست و ظاهر دیوایس مدرن‌تر به نظر می‌رسد.

نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ بدون لوگوی سامسونگ عرضه خواهد شد

بنابراین علاقه‌مندانی که مایل هستند لوگوی سامسونگ را بر روی فبلت جدید خود مشاهده نکنند، می‌توانند نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ را خریداری کنند و از یک بدنه‌ی یک‌دست و خلوت‌تر لذت ببرند. البته باید توجه داشته باشید که نبود نام برند و نوشته‌ای که معمولا کاربران به دیدن آن عادت کرده‌اند، کمی هم باعث می‌شود که دیوایس شما مانند یک محصول تقلبی و فیک به نظر برسد و افرادی که بر روی این مسائل ظاهری حساس هستند، بهتر است که هنگام تصمیم گیری باید به این نکته هم دقت کنند.

نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ کاملا بدون لوگو خواهد بود

نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ بدون لوگوی سامسونگ عرضه خواهد شد

در واقع این اولین باری نیست که لوگوی سامسونگ از روی محصولات حذف می‌شود و در گذشته و در زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۷ اج و گلکسی اس ۷ نیز ما شاهد این بودیم که لوگوی سامسونگ بر روی پنل جلویی که بالای نمایشگر درج می‌شود، از روی مدل‌های مخصوص کشور ژاپن و کره‌ی جنوبی اس ۷ و اس ۷ اج حذف شده بود. اما این بار تفاوت در این است که لوگوی سامسونگ در هیچ قسمتی از نسخه‌ ژاپنی گلکسی نوت ۷ (چه پنل پشتی و چه پنل جلویی) وجود ندارد و این اتفاق برای اولین بار است که رخ می‌دهد؛ به هر حال به نظر می‌رسد که ژاپنی ها چندان میانه‌ی خوبی با لوگوی این ابر کمپانی کره‌ای ندارند!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*