به روز رسانی مدل S تسلا

به روز رسانی مدل S تسلا آن را به یکی از سریعترین ماشین های جهان تبدیل خواهد کرد

به روز رسانی مدل S تسلا باعث خواهد شد تا این مدل به یکی از سریعترین ماشین های جهان تبدیل شود. سریعترین اتومبیل های جهان معمولا گرانترین خودروهای جهان نیز هستند؛ اما در حال حاضر این امکان وجود دارد تا با کسری از قیمت فراری یا آخرین مدل پورشه همان هیجان سرعت را تجربه کنید.

کمپانی تسلا امروز اعلام کرد که به روز رسانی مدل S تسلا و مدل X این کمپانی با دریافت باتری ۱۰۰ کیلووات ساعت تکمیل خواهد شد. آخرین به روز رسانی مدل S تسلا ، این خودرو را به سومین ماشین سریع دنیا تبدیل خواهد کرد. خودرویی که می‌تواند صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را تنها در مدت زمان ۲.۵ ثانیه به دست آورد. شتاب حیرت انگیزی است!

به روز رسانی مدل S تسلا آن را به سریعترین خودروی الکتریکی جهان تبدیل می‌کند!

این خودرو بعد از مدل لافراری کمپانی Ferrari و ماشین اسپایدر پورشه ۹۱۸ سریع ترین و پرشتاب ترین خودروی جهان می‌شود. قیمت هر دو محصول فراری و پورشه حدود چند میلیون دلاری خواهد بود و حتی اگر شما چنین پولی را نیز در اختیار داشته باشید به دلیل تولید محدود آنها پیدا کردن چنین ماشینی بسیار سخت خواهد بود.

با این توضیحات می‌توان گفت محصول آپدیت شده کمپانی تسلا در واقع سریعترین خودروی الکتریکی جهان خواهد بود. بسته بندی باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی به کراس اوور سنگین مدل X اجازه می‌دهد تا تنها در ۲.۹ ثانیه خود را از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند.

تسلا وعده داده است که این باتری جدید تنها با یک تغییر کوچک، شعاع حرکتی Model S را تا ۳۱۵ مایل (حدود ۵۰۷ کیلومتر) افزایش داده و محدوده حرکتی Model X تسلا را به ۲۸۹ مایل (۴۶۵ کیلومتر) می‌رساند. باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی تنها در مدل‌هایی در دسترس خواهد بود که ویژگی Ludicrous Mode را دریافت کرده‌اند.

تسلا سال گذشته Ludicrous mode را معرفی کرد. این ویژگی باعث ارتقا عملکرد مدل‌های Model S P90D، P85D و P90D مدل X شد. این ارتقا شامل دو بهسازی الکترونیکی در باتری این مدل‌ها بود.

مشتریانی که در خواست خرید P90D Ludicrous را داده‌اند؛ اما تاکنون موفق به دریافت این خودرو نشده‌اند، می‌توانند با پرداخت تنها ۱۰,۰۰۰ دلار دیگر نسخه به روز شده این مدل به باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی را تهیه کنند.

این کمپانی همچنین در نشست خبری خود تایید کرد که قیمت سطح بالاترین مدل تولیدی این شرکت بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد بود. سخنگوی این کمپانی گفت که مدل P100D Ludicrous بی شک وسیله نقلیه گران قیمتی است؛ اما طرفداران ما این را بدانند که هر خرید از این مدل می‌تواند کمک بزرگی برای تسلا در توسعه Model 3 باشد. مدل ۳ تسلا می‌تواند برای اولین بار قیمت تولید انبوه ماشین های الکتریکی را به ۳۵,۰۰۰ دلار کاهش دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*