آخرین مطالب
0
امروز
بازی زولا
به روز رسانی مدل S تسلا

به روز رسانی مدل S تسلا آن را به یکی از سریعترین ماشین های جهان تبدیل خواهد کرد

به روز رسانی مدل S تسلا باعث خواهد شد تا این مدل به یکی از سریعترین ماشین های جهان تبدیل شود. سریعترین اتومبیل های جهان معمولا گرانترین خودروهای جهان نیز هستند؛ اما در حال حاضر این امکان وجود دارد تا با کسری از قیمت فراری یا آخرین مدل پورشه همان هیجان سرعت را تجربه کنید.

کمپانی تسلا امروز اعلام کرد که به روز رسانی مدل S تسلا و مدل X این کمپانی با دریافت باتری 100 کیلووات ساعت تکمیل خواهد شد. آخرین به روز رسانی مدل S تسلا ، این خودرو را به سومین ماشین سریع دنیا تبدیل خواهد کرد. خودرویی که می‌تواند صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را تنها در مدت زمان 2.5 ثانیه به دست آورد. شتاب حیرت انگیزی است!

به روز رسانی مدل S تسلا آن را به سریعترین خودروی الکتریکی جهان تبدیل می‌کند!

این خودرو بعد از مدل لافراری کمپانی Ferrari و ماشین اسپایدر پورشه 918 سریع ترین و پرشتاب ترین خودروی جهان می‌شود. قیمت هر دو محصول فراری و پورشه حدود چند میلیون دلاری خواهد بود و حتی اگر شما چنین پولی را نیز در اختیار داشته باشید به دلیل تولید محدود آنها پیدا کردن چنین ماشینی بسیار سخت خواهد بود.

با این توضیحات می‌توان گفت محصول آپدیت شده کمپانی تسلا در واقع سریعترین خودروی الکتریکی جهان خواهد بود. بسته بندی باتری 100 کیلووات ساعتی به کراس اوور سنگین مدل X اجازه می‌دهد تا تنها در 2.9 ثانیه خود را از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برساند.

تسلا وعده داده است که این باتری جدید تنها با یک تغییر کوچک، شعاع حرکتی Model S را تا 315 مایل (حدود 507 کیلومتر) افزایش داده و محدوده حرکتی Model X تسلا را به 289 مایل (465 کیلومتر) می‌رساند. باتری 100 کیلووات ساعتی تنها در مدل‌هایی در دسترس خواهد بود که ویژگی Ludicrous Mode را دریافت کرده‌اند.

تسلا سال گذشته Ludicrous mode را معرفی کرد. این ویژگی باعث ارتقا عملکرد مدل‌های Model S P90D، P85D و P90D مدل X شد. این ارتقا شامل دو بهسازی الکترونیکی در باتری این مدل‌ها بود.

مشتریانی که در خواست خرید P90D Ludicrous را داده‌اند؛ اما تاکنون موفق به دریافت این خودرو نشده‌اند، می‌توانند با پرداخت تنها 10,000 دلار دیگر نسخه به روز شده این مدل به باتری 100 کیلووات ساعتی را تهیه کنند.

این کمپانی همچنین در نشست خبری خود تایید کرد که قیمت سطح بالاترین مدل تولیدی این شرکت بیش از 100,000 دلار خواهد بود. سخنگوی این کمپانی گفت که مدل P100D Ludicrous بی شک وسیله نقلیه گران قیمتی است؛ اما طرفداران ما این را بدانند که هر خرید از این مدل می‌تواند کمک بزرگی برای تسلا در توسعه Model 3 باشد. مدل 3 تسلا می‌تواند برای اولین بار قیمت تولید انبوه ماشین های الکتریکی را به 35,000 دلار کاهش دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*