تیزر تبلیغاتی هواوی برای رویداد 11 شهریور ماه منتشر شد : برند جدیدی در راه است

همانطور که می‌دانید شرکت هواوی در طول چند سال اخیر رشد بسیاری را داشته و دستگاه‌های بسیاری را روانه بازار جهانی کرده است، برند آنر یکی از زیر برندهای این شرکت چینی است که در چند سال گذشته در بازار وجود داشته است. حال به نظر می‌رسد که این تولیدکنند چینی به دنبال گسترش استراتژی خود است. به تازگی تیزر تبلیغاتی هواوی برای رویداد 1 سپتامبر برابر با 11 شهریور ماه منتشر شده است که ظاهرا خبر از رونمایی زیر برند جدید را می‌دهد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

نمایشگاه IFA هر ساله در برلین برگزار می‌شود، امسال قرار است که این نمایشگاه در تاریخ 10 شهریور ماه برابر با حضور شرکت‌های مختلف تکنولوژی برگزار شود، در حال حاضر شرکت‌های بسیاری مشغول به آماده سازی برای این نمایشگاه هستند و اکنون باتوجه به گزارشات جدید منتشر شده شرکت هواوی قصد دارد که برند جدیدی را در IFA 2016 امسال معرفی کند. این گزارش از سوی کوین هو منتشر شده و باتوجه به آن هواوی برند جدیدی را برای گوشی‌های هوشمند میانرده معرفی خواهد کرد.

تیزر تبلیغاتی هواوی

انتظار می‌رود که هواوی در طی برگزاری این نمایشگاه دستگاه‌های بسیاری را معرفی کند که به احتمال زیاد یکی از آن‌ها گوشی هوشمند هواوی میت 9 است و همچنین به احتمال بسیار زیاد ساعت هوشمند جدید این شرکت معرفی خواهد شد. متاسفانه تیزر تبلیغاتی هواوی جزئیات بسیاری را نشان نداده است، اما تاریخ دقیق برگزاری به همراه ساعت آن نیز در این تیزر پیدا است. رویداد هواوی در تاریخ 1 سپتامبر برابر با 11 شهریورماه در ساعت 10:30 صبح به وقت اروپای مرکزی برگزار خواهد شد.

این احتمال وجود دارد که در طی رزوهای آینده جزئیات بیشتری درباره رویداد شرکت هواوی و دستگاه‌های جدید این شرکت منتشر شود و شاید هم تیزر جدیدی را با جزئیات بیشتر و نام گوشی هوشمند جدید منتشر کند. به هر حال باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر درباره این خبر باشیم.

فروشگاه اینترنتی جانبی مجموعه بی نظیر از اسپیکر بلوتوث با بهترین قیمت بازار و انواع مختلف لنز گوشی موبایل حامی گجت نیوز در پوشش ویژه نمایشگاه IFA 2016

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*