بهترین بازی های استراتژیک real time سال 2016 برای اندروید و آیفون

بهترین بازی های استراتژیک real time سال ۲۰۱۶ برای اندروید و آیفون

بازی های استراتژیک real time با اسم مخفف RTS شناخته می‌شوند

بازی های سبک استراتژی برای اغلب کاربران، بازی‌هایی کند و کسل کننده به نظر می‌رسند، اما تنها دوستداران این بازی‌ها می‌دانند که ورود به دنیای مهیج بازی های استراتژیک نیاز به صبر، داشتن تفکر تاکتیکی و توانایی مدیریت منابع دارد که البته لزوم وجود این پیش‌نیازها، برای بازی های استراتژیک real time بیشتر از قبل مشهود است. در این سبک از بازی ها زمان زیادی برای انجام کارهای جانبی نیست و بازیکن باید با دقت تمام و با به‌کارگیری هوش زیاد به انجام بازی بپردازد؛ چرا که اولین اشتباه ممکن است آخرین اشتباه او باشد. اگر شما هم یکی از طرفداران این سبک از بازی های موبایل هستید، با گجت نیوز و معرفی بهترین بازی های استراتژیک real time موبایل در سال ۲۰۱۶ همراه باشید.

بازی MechCom 2

بهترین بازی های استراتژیک real time سال 2016 برای اندروید و آیفون

سازنده : Game Dev Teamدانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : RTS کلاسیکقیمت : ۱ دلار

یک بازی مفرح و شاد که در آن روبات‌ها با سلاح‌های غول‌پیکر خود، به جان یکدیگر می‌افتند. بازی MechCom 2 یک بازی ارزان و بدون نیاز به خرید تجهیزات اضافی است که ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. این بازی را می‌توانید هم با هوش مصنوعی و هم با دوستانتان و در حالت چندنفره بازی کنید. بازی MechCorm 2 از همان دستورالعمل بازی‌های RTS کلاسیک؛ یعنی جمع‌آوری منابع، ساخت مستحدثات، جمع‌آوری لشکر و سرکوب دشمنان، تبعیت می‌کند.

بازی Machines at War 3

سازنده : Isotope 244دانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : RTS کلاسیکقیمت : ۷ دلار

مانند بازی قبل، بازی Machines at War 3 (ماشین‌های جنگی ۳) نیز از دستورالعمل بازی های استراتژیک real time کلاسیک استفاده می‌کند. این بازی در عمل مانند بازی‌های دهه ۹۰ به صورت «فرماندهی و تسخیر» انجام می‌گیرد. بازی Machines at War 3 از نوع استراتژی بالا/پایین است که شاید در نگاه اول خیلی خارق‌العاده نباشد، اما تنوع زیاد واحدهای جنگی و سوپر اسلحه‌ها برای مقابله با دشمنان، تجربه یک بازی فراموش‌نشدنی در سبک بازی های استراتژیک real time را برایتان رقم خواهد زد.

بازی Transformers: Earth Wars

بهترین بازی های استراتژیک real time سال 2016 برای اندروید و آیفون

سازنده : Backflip Studiosدانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : مدیریتقیمت : رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)

این بازی، طرفداران کاراکترهای Transformers را راضی نگه داشته و در سرتاسر جهان علاقمندان زیادی را به خود جلب کرده است. سبک بازی Transformers: Earth Wars مانند بازی Clash of Clans بوده و در آن شما ارتشی از روبات‌ها می‌سازید، با دوستانتان متحد می‌شوید، و با هم به جنگ با ارتش‌های دیگر می‌روید.

بازی Total War Battles: KINGDOM

بهترین بازی های استراتژیک real time سال 2016 برای اندروید و آیفون

سازنده : Segaدانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : مدیریتقیمت : رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)

نگذارید اسم عجیب و غریب این بازی گمراهتان کند. بازی Total War Battles: KINGDOM یک بازی قوی در سبک «مدیریت قلمرو»، مانند بازی Clash of Clans بوده، رایگان است و امکان خرید تجهیزات با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای را دارد. همانطور که انتظار می‌رفت، هدف این بازی ساخت یک قلمرو عظیم پادشاهی و اتحاد با دوستان برای مقابله با هرگونه نفوذ و هجوم بیگانگان است.

بازی First Strike 1.3

سازنده : FEINHEIT GmbHدانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : تاکتیکیقیمت : رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)

بازی First Strike 1.3 یک بازی در سبک بازی های استراتژیک real time بوده و شما را با خود به دنیای افسرده و پر از تنش ابرقدرت‌های هسته‌ای می‌برد. جایی که باید دشمنان را نابود کنید، قبل از اینکه آنها با نابود کردن دنیایتان، شما را از صحنه روزگار محو کنند.

بازی Cartoon Wars

سازنده : شرکت GAMEVILدانلود : اندروید | iOS
سبک بازی : دفاع از قلعه / حملهقیمت : رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای)

به دنیای فانتزی‌ها برگردیم. بازی Cartoon Wars یک بازی با سبک «دفاع از قلعه / حمله» است که شما در آن می‌بایست به زیرساخت‌های حریفان خود یورش برده و قلعه‌هایی که توانایی تسخیر و تخریب آن را دارید تصرف کرده و پس از آن، به بازسازی و ارتقاء خانه جدید خود بپردازید. با این حال، شما باید از قلعه قدیمی خود نیز در برابر حمله متجاوزان دفاع کنید. درواقع شما با یکی از بهترین بازی های استراتژیک Real time روبرو هستید که باید در آن از ترکیبی از دفاع و حمله استفاده نمایید. این بازی رایگان است، اما می‌توانید با خرید برخی ابزار و امکانات، سریعتر از قبل به ارتقاء قلمرو خود کمک کنید.

بازی Age of Defenders

سازنده : TINYSOFTدانلود : iOS
سبک بازی : دفاع از قلعه / حملهقیمت : ۳ دلار همراه با پرداخت درون برنامه‌ای

بازی ترکیبی دفاع از قلعه و حمله که در اصل برای بازی در حالت دو نفره ساخته شده است اما می‌توانید در حالت یک‌نفره نیز از آن لذت ببرید. اتفاقات این بازی در زمان آینده و روزگار آخرالزمانی رخ داده است. از نکات منفی این بازی غیر از پرداخت درون برنامه‌ای، قیمت ۳ دلاری آن است، پس مراقب کیف پولتان باشید!

بازی Alien Tribe 2

بهترین بازی های استراتژیک real time سال 2016 برای اندروید و آیفون

سازنده : Ukando Softwareدانلود : iOS
سبک بازی : دفاع از قلعه / مدیریت / RTSقیمت : ۵ دلار (پرداخت درون برنامه‌ای)

این بازی با ترکیبی از چند سبک بازی، یکی از بهترین بازی های استراتژیک real time است. شما در این بازی به اکتشاف سیارات مختلف می‌پردازید، منابع مورد نیاز را جمع‌آوری می‌کنید و دفاع از قلمرو، اسلحه‌های فضایی و دیگر امکانات خود را به بهترین نحو انجام می‌دهید. علیرغم قیمت ۵ دلاری آن، امکان خرید برخی عناصر بازی را نیز خواهید داشت. البته با لذت بردن از ساعاتی که خود را سرگرم این بازی مهیج می‌کنید، شاید صرف هزینه‌های اضافی چندان ضروری نباشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*