مشکل باتری سرفیس پرو 3

آپدیت جدید مایکروسافت مشکل باتری سرفیس پرو 3 را برطرف می‌کند

حدود یک هفته پیش گزارشاتی مبنی بر مشکل باتری سرفیس پرو 3 (Microsoft Surface Pro 3) در فضای وب منتشر شد. بر اساس این گزارشات، شارژ‌ این تبلت گران قیمت و قدرتمند بنا به دلایلی نا معلوم به سرعت تمام می‌شد و کاربران نمی‌توانستند در حالت فول شارژ بیش از یک ساعت از تبلت خود بهره ببرند. با این حال شرکت مایکروسافت طبق معمول به سرعت این مشکل را تایید کرده و قول داد آن را به سرعت طی یک آپدیت جدید برطرف کند.

مشکل باتری سرفیس پرو 3 طی آپدیت نرم افزاری برطرف شد

خبر خوب این که حالا آپدیت مذکور توسط مایکروسافت برای کاربران تبلت منتشر شده است. مسئولان این شرکت اعلام کرده‌اند که مشکل باتری سرفیس پرو 3 به هیچ وجه سخت افزاری نبوده و مشکل کاربران پس از نصب این آپدیت جدید برطرف می‌گردد. با این حال در این میان باید به نکته‌ای توجه کنید؛ مشکل باتری سرفیس پرو 3 به محض دانلود و نصب این آپدیت جدید برطرف نمی‌شود و باتری دستگاه باید با گذراندن چندین چرخه شارژ خود به حالت عادی برگردد. بنابراین صبور باشید.

به محض اینکه آپدیت مربوطه بر روی تبلت سرفیس پرو 3 نصب شود، گنجایش فول شارژ‌ دستگاه تصحیح شده و در طی چند چرخه شارژ به حالت عادی بر می‌گردد. با این آپدیت مشکل دستگاه‌های مربوطه حل می‌شود و کاربرانی که با این مشکل مواجه نبودند هرگز آن را تجربه نخواهند کرد – کمپانی مایکروسافت

مشکل باتری سرفیس پرو 3

توجه داشته باشید که ظرفیت فول شارژ تبلت سرفیس پرو 3 شما دیگر به همان اندازه دو سال قبل که تازه آن را خریداری کرده‌ بودید، نیست. با این حال پس از نصب این آپدیت و طی شدن چرخه‌های مختلف شارژ، میزان آن از یک ساعت بیشتر می‌شود. شایان ذکر است جهت دریافت آپدیت حتما تمامی اتصالات یو اس بی را قطع کرده و حتما با شارژ‌ بیش از 40 درصد نصب آن را آغاز کنید.

حالا به بخش Settings > Updates & Security > Windows Update رفته و جدیدترین آپدیت مایکروسافت را نصب کنید. گزینه Restart Now را انتخاب کرده و تا اتمام عملیات دستگاه را خاموش نکنید. پس از روشن شدن، صفحه‌ای مشکی را با پیام در حال نصب بودن آپدیت مشاهده خواهید کرد. نصب این آپدیت جدید ممکن است دقایقی به طول بیانجامد و پس از اتمام آن به محیط ویندوز باز خواهید گشت. حالا دوباره سرفیس پرو 3 خود را ریستارت کنید تا تغییرات اعمال گردند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*