اچ پی Elite Slice

با اچ پی Elite Slice برای جلسات آشنا شوید: راهکاری جدید برای کنفرانس‌های ویدیویی

امروز در خلال نمایشگاه IFA 2016 برلین، اچ پی از محصول جدید خود با نام اچ پی ایلایت اسلایس (Elite Slice) برای استفاده در جلسات اداری و کاری رونمایی کرد. اچ پی Elite Slice به تنهایی یک کامپیوتر ماژولار است که اندازه‌ای کوچک دارد و در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگونی عرضه خواهد شد.

اما پلت فرمی که امروز توسط اچ پی تحت عنوان اچ پی Elite Slice برای جلسات معرفی شد برای برقرار کردن ارتباط ویدیویی میان کارمندان یک کمپانی است و طبق ادعای سازنده، تنها با یک لمس، کنفرانس آغاز می‌شود.

اچ پی Elite Slice برای برقراری جلسات از ترکیب کامپیوتر اچ پی Elite Slice ، پوشش همکاری اچ پی (HP Collaboration Cover)، ماژول صوتی اچ پی و نرم افزار جامع Unite اینتل استفاده می‌کند تا بر پایه اسکایپ، تماس ویدیویی بی نظیری حاصل شود.

اچ پی Elite Slice

اچ پی Elite Slice پلت فرم جامعی برای برقراری جلسات محسوب می‌شود

مجموعه یاد شده می‌تواند به نمایشگر بسیار بزرگ HP LD5511 ساخته همین کمپانی نیز متصل شود و حضار قادر به تماشای تصاویر ویدیو کنفرانس در صفحه نمایشی به بزرگی 55 اینچ و با زاویه دید 178 درجه‌ای با کیفیت تمام HD خواهند بود. روشنایی بالای تصاویر و نسبت مطلوب کنتراست رنگ‌های نمایش داده شده نمایشگر اچ پی، آن را به یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در کنفرانس‌های ویدیویی بدل می‌‌کند. بدین ترتیب تا 12 نفر می‌توانند با بهره گیری از نمایشگر 55 اینچی اچ پی در کنفرانس ویدیویی شرکت داشته باشند.

اچ پی در پایان معارفه اچ پی Elite Slice برای جلسات و نمایشگر بسیار بزرگ خود به نحوه قیمت گذاری این محصولات جدید پرداخت. اچ پی Elite Slice برای جلسات با قیمت 949 دلار (2 میلیون و 950 هزار تومان) و نمایشگر 55 اینچی اچ پی LD5511 حدود 50 دلار گران‌تر (999 دلار) از پلت فرم کنفرانس این کمپانی (معادل 3 میلیون و 100 هزار تومان) روانه بازار خواهد شد. پیش بینی می‌شود این مجموعه اداری در ماه جاری میلادی (شهریور ماه) پشت ویترین فروشگاه‌ها قرار گیرد.

فروشگاه اینترنتی جانبی فروش اینترنتی انواع عینک واقعیت مجازی و دسته بازی موبایل حامی گجت نیوز در پوشش ویژه نمایشگاه IFA 2016

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*