واکمن

واکمن ۳ هزار دلاری سونی با روکش طلا معرفی شد

سونی در جریان ایفا ۲۰۱۶ نسخه‌ی گران قیمت واکمن خود را که سال گذشته معرفی شده بود، پرده‌برداری کرد. جدیدترین واکمن ژاپنی‌ها با قیمت ۳۲۰۰ دلاری‌اش به راحتی در کنار ساعت‌ هوشمند اپل، جزو گران‌ترین گجت‌های سال به حساب می‌آید. با گجت نیوز همراه شوید.

نمونه طلای پخش‌کننده سونی، تفاوت فاحشی با مدل سال گذشته‌اش نداشته است. واکمن سال گذشته، مختص کسانی بود که می‌خواستند فایل‌های صوتی فشرده‌سازی نشده یا همان lossless گوش کنند؛ اما سونی نسخه طلای واکمن خودش را طوری طراحی کرده است تا از هرگونه ضعف سخت‌افزاری در افت کیفیت صدا جلوگیری شود. به طور دقیق‌تر، منظور سونی کیفیت‌های بسیار دقیق صدایی است که تنها دوستداران واقعی موسیقی روی هدفون‌های بسیار گران قیمت متوجه آن می‌شوند.

واکمن سونی از جنس مس است و روکش طلا دارد

واکمن تازه‌ی سونی بدنه‌ای از جنس مس دارد که در روکشی از طلا محصورشده است. به عقیده‌ی سونی، این جنس مقاومت بالایی در برابر هرگونه تداخل مغناطیسی دارد. مدارهای دیجیتال و آنالوگ این پخش‌کننده نیز جدا از یکدیگر ساخته شده‌اند تا از هرگونه نویز اضافی ممانعت شود.

واکمناز نظر طراحی، تفاوت فاحشی با مدل سال گذشته آن ندارد و تنها یک مدل بهینه‌تر خواهد بود. به نظر می‌رسد سونی دو جک هدفون بالای آن تعبیه کرده باشد. اگر چه سونی هنوز جزئیات تکمیلی را در اختیار اما قرار نداده و از این رو نمی‌توان بیش از این اظهارنظر کرد. رابط کاربری هم گویا تغییراتی داشته، اما هنوز اطلاعات کاملی موجود نیست.

اگر شما هم شیفته‌ی این واکمن شده‌اید، سونی قرار است آن را اوایل سال آینده با قیمت ۳۲۰۰ دلار روانه‌ی بازارها کند. البته نسخه‌ی ارزان‌تر آن نیز با قیمت ۱۲۰۰ دلار تولیدشده که تنها تفاوتش عدم وجود روکش طلا است.

<strong><a href=”https://janebi.com/” target=”_blank”>فروشگاه اینترنتی جانبی</a> </strong>فروش اینترنتی انواع<strong> <a href=”https://janebi.com/mobile-accessories/vr-glass” target=”_blank”>عینک واقعیت مجازی</a> و <a href=”https://janebi.com/mobile-accessories/mobile-gamepad” target=”_blank”>دسته بازی موبایل </a></strong>حامی گجت نیوز در پوشش ویژه نمایشگاه IFA 2016

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*