اچ تی سی مارلین

انتشار اطلاعات جدید از دوربین اچ تی سی مارلین (پیکسل XL گوگل)

همانطور که می‌دانید، کمپانی گوگل به زودی از دو گوشی جدید خود رونمایی می‌کند، در گذشته گزارشاتی مبنی بر همکاری گوگل با اچ تی سی و عرضه دو گوشی مارلین (Marlin) و سیلفیش (Sailfish) منتشر شده بود و حالا نیز خبر می‌رسد این دو محصول تحت نام‌های گوگل پیکسل (Google Pixel) و گوگل پیکسل ایکس ال (Google Pixel XL) معرفی می‌شوند. امروز نیز در جدیدترین گزارش منتشر شده، اطلاعاتی از دوربین اچ تی سی مارلین در فضای وب منتشر شد. با مشروح خبر همراه گجت نیوز باشید.

اگر نام‌های جدیدی که در شایعات منتشر شده‌اند صحت داشته باشند، امسال باید با سری دوست داشتنی نکسوس‌های گوگل خداحافظی کنیم. تا تاریخ احتمالی رویداد گوگل جهت رونمایی از این محصولات – چهار اکتبر – حدود یک ماه فرصت باقی مانده است و در این مدت شاهد انتشار گزارشات بیشتری خواهیم بود. امروز نیز یک لو دهنده معروف با نام کاربری Llab TooFeR اطلاعاتی از دوربین اچ تی سی مارلین را منتشر کرد.

اچ تی سی مارلین

طبق جدیدترین توییت این لو دهنده، گوشی گوگل پیکسل XL به همراه سنسور IMX378 سونی در بخش پشتی و سنسور IMX179 برای دوربین سلفی از راه خواهد رسید. در ادامه این گزارش آمده است که گوشی اچ تی سی مارلین از یک دوربین 12 یا 13 مگاپیکسلی در پشت و دوربین 8 مگاپیکسلی در بخش جلویی خود بهره می‌برد. با اینکه در گزارش این لو دهنده نامی از گوشی کوچکتر گوگل آورده نشده است، اما در گزارشات قبلی داشتیم که هر دو محصول جدید گوگل در سال 2016 با کانفیگ مشابهی در بخش دوربین عرضه می‌شوند. در ادامه توجه شما را به متن توییت این لیکستر جلب می‌نماییم:

اچ تی سی نکسوس ام وان = مارلین = پیکسل ایکس ال با سنسور IMX378 سونی (12 مگاپیکسل) در پشت و سنسور IMX179 (هشت مگاپیکسلی) در جلو همراه خواهد بود – LlabTooFer با نام کاربری LlabTooFeR@ در توییتر، دوم سپتامبر سال 2016 (14 شهریور ماه)

هنوز اطلاعات کاملی از سنسور IMX378 سونی در اختیار نداریم، اما از نام آن مشخص است که به نسبت سنسور IMX278 سال گذشته این کمپانی در نکسوس 5 ایکس و نکسوس 6 پی بهبود یافته است. دوربین اصلی نکسوس‌های سال گذشته گوگل عملکرد بسیار خوبی داشتند و با توجه به سابقه بد نکسوس‌ها در بخش دوربین، ما را غافلگیر کردند.

اچ تی سی مارلین

هنوز زود است بخواهیم در مورد گوشی‌های جدید این شرکت صحبت کنیم، اما به نظر می‌رسد امسال نیز با محصولاتی قدرتمند در بخش تصویربرداری مواجه خواهیم بود. امیدواریم همکاری سونی، اچ تی سی و گوگل موفقیت آمیز باشد. نظر شما در مورد این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*