اپلیکیشن اندرویدی Typist

اپلیکیشن اندرویدی Typist می‌تواند سرعت تایپ شما را محک بزند

آیا تا کنون به این فکر کرده‌اید که به کمک گوشی هوشمند خود، در مدت زمانی مشخص، چه اندازه می‌توانید تایپ کنید؟ شاید بسیاری از افراد تصور کنند که توانایی بسیار بالایی در تایپ سریع داشته و حتی دوستان خود را در این زمینه به چالش بکشند. اپلیکیشن اندرویدی Typist برای این دسته از افراد توسعه پیدا کرده و می‌تواند توانایی شما را در تایپ کردن، بسنجد.

با اپلیکیشن اندرویدی Typist علاوه بر تست سرعت تایپ، امکان رقابت با دیگر افراد نیز وجود دارد

اپلیکیشن اندرویدی Typist با داشتن آزمون‌های مختلف در زمینه تایپ سریع و البته درست، می‌تواند میانگین تعداد کلماتی که شما در یک دقیقه می‌نویسید را نشان دهد. در حالت پیش‌فرض، آزمونی که پیش روی کاربران قرار خواهد داشت، یک دقیقه مدت دارد که می‌تواند کاملا ایده آل باشد. اما اگر بخواهید توانایی خود در تایپ کردن را برای مدت زمان طولانی‌تری سنجیده و فکر می‌کنید که دقت بالاتری نسبت به دیگر افراد دارید، اپلیکیشن اندرویدی Typist آزمون‌های مخصوصی برای شما دارد.

هر چند یک مورد بسیار مهم نیز وجود دارد که می‌تواند در سرعت تایپ شما تأثیر مستقیم داشته باشد. بدون شک هر اندازه که کیبورد گوشی شما هوشمندتر بوده و اندازه صفحه نمایش نیز بزرگ‌تر باشد، سرعت تایپ شما بالاتر خواهد رفت. در کنار شما، ما هم سعی کردیم تا مهارت خود در تایپ کردن را بسنجیم که در استفاده از وان پلاس ۳ و پس از چند بار امتحان کردن، موفق به ثبت امتیاز ۴۸ کلمه در دقیقه شدیم. اگر نرم افزار گوگل پلی بر روی گوشی شما نصب باشد، امکان مقایسه عملکردتان با دیگر افراد نیز وجود خواهد داشت. بالاترین امتیازی که برای سرعت تایپ در اپلیکیشن اندرویدی Typist ثبت شده، ۲۰۰ کلمه در دقیقه است! بدون شک کسی که چنین رکوردی را از خود به جای گذاشته، می‌تواند جملات و کلمات مختلف را با سرعتی فوق‌العاده بالا تایپ کند و این در حالی‌ست که به نظر ما، کاربران برای ثبت امتیاز بالاتر از ۱۰۰ کلمه در دقیقه، شاید حتی به کیبورد فیزیکی نیاز داشته باشند.

به هر صورت، با اپلیکیشن اندرویدی Typist می‌توانید سرعت تایپ خود را بر روی هر دستگاهی بسنجید. از شما دعوت می‌کنیم تا علاوه بر تست سرعت تایپ، رکوردهایی که از خود به جای گذاشته‌اید را نیز در بخش نظرات اعلام کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام
    لینک دانلود برنامه رو هم بذارید لطفا.
    چون توی گوگل پلی چیزا عجیب غریب زیادی میاره.
    یا حداقل یک اسکرین شات از خود لوگو و صفحه اصلی اش بذارید.