آخرین مطالب
5
امروز
انفجار آیفون 7

انفجار آیفون 7 : آیا کابوس نوت 7 گریبان اپل را هم خواهد گرفت؟

هفته‌های گذشته برای شرکت کره‌ای سامسونگ بسیار سخت گذشت. مدیران تمام تلاش خود را به کار گرفته بودند تا مشکلات ناشی از انفجار گلکسی نوت (Galaxy Note 7) را به گونه‌ای حل کنند که اعتبار شرکت زیر سؤال نرود. اخیرا نیز مهندسین سامسونگ متوجه چنین مشکلی مشابهی در گوشی های هوشمند گلکسی اس 7 اج و گلکسی نوت 2 شده‌اند که آنها را در شرایط بسیار بدی قرار داده. اما حالا اخبار جدیدی در رابطه با انفجار آیفون 7 (iPhone 7) منتشر شده که می‌تواند لبخند مدیران سامی را به همراه داشته باشد.

آیا بعد از گلکسی نوت 7، حالا نوبت به انفجار آیفون 7 رسیده است؟

منفجر شدن یک گوشی هوشمند نمی‌تواند اتفاقی ساده باشد، گلکسی نوت 7 های معیوب نیز به دلیل مشکلات باتری و به هنگام شارژ شدن در موارد بسیاری آتش گرفتند که البته همگی نیز رسما تأیید شدند. اما به تازگی یکی از افراد در شبکه اجتماعی رِدیت با نام کاربری “kroopthesnoop”، تصویری از آیفون 7 خود را منتشر کرده که قبل از استفاده، دچار حریق شده است.

انفجار آیفون 7

در حال حاضر جزئیات این حادثه مشخص نیست اما یکی از کاربران طی پرسشی، علت انفجار آیفون 7 را جویا شده که kroopthesnoop در پاسخ، اینگونه اعلام کرده است:

مطمئن نیستم، اما احتمالا اتفاق بین تولید و ارسال این گوشی هوشمند رخ داده است.

اگر به تصویر قرار گرفته نیز دقت کنید، متوجه آسیب دیدن جعبه آیفون 7 خواهید شد. به همین جهت شاید بتوان گفت که این حادثه، پیش از ارسال گوشی و در کارخانه اتفاق افتاده است. به هر صورت شاید بهتر باشد تا مشخص شدن دلیل اصلی این حادثه در مورد پرچم دار جدید اپل قضاوت نکنیم.

۱۴ دیدگاه

 1. ابوالفضل جليلوند

  بإسلام
  دوستان شایعاتی که در مورد انفجار aplle7 به راه انداختن کاملا اشتباهه من الان دو هفته اس که خریدم کوچکترین موردی هم نداشته حتی زردی صفحه نمایش aplle7 هم کاملا دروغه .
  برخی إز سود جویان بخاطر منافع و فروش محصولات دیگه همچین شایعه پراکنی میکنن و بازار سیاه به راه میندازن همین.

  (1)
 2. mage apple avalin bareshe migid shaye e hast are apple terkid shayee hast khodetono ghane konid
  bashe
  vali iphone 6s ke shaye nabod ipad chi ipod chi
  5s chi ena hame shaye hast areeeeee

  (-1)
 3. یا ساختگی یا اینکه تو شرکت برای گوشی اتفاقی افتاده

  (0)
 4. اپل و ترکیدن محاله شایعه است این شایعه رو دوست داران سامسنگ کردن چون ایفون محصولاتش بى نظریره ?میخوام اینجورى خودشون رو بکشن بالا سامسنگ همیشه زیر ایفونه این تو این عکسم مشخص که انداختنش تو اتیش که ترکیده اگه واقعیت داشت کلیپ تستش رو میذاشتن

  (-4)
 5. من که می گم همه الکیه اپل تا حالا بهترین شرکت دنیا بوده ایفون 7 از نظر باطری هم تغیر زیادی نکرده از نوع اتیش کرفتن جعبه هم معلوم بود اگه می ترکید کل جعبه می سوخت

  (-5)
 6. من رفتم GLXبخرم به شما هم پیشنهاد میکنم بخرین ???

  (4)
 7. سایت فون آرنا که معرف حضور همه هست. بنگاه تبلیغاتی سامسونگ.
  جالبه جعبه از بیرون پاره شده و اثری از سوختگی روش نیست.
  تا حالا میلیونها آیفون 7 فروخته شده و مشکلی نداشتن.
  ولی صدها گوشی نوت 7 منفجر شدن.

  (-2)
  • کی گفته نوت 7صد ها فقط 35 مورد انفجار قرار گرفته که بعد از فراخوانی سامسونی متوجه سدند 26 عدد از فبلت ها انفجارشون ساختگی بوده!
   پس لطفا اطلاعات نداری نظر نده.

   (8)
 8. معلومه صحنه سازیه از طرف شرکت سامسونگه ک ایفونو هم شریک افتضاح کاری خودش کنه

  (-10)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*