موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت در راه هستند (1)

موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت در راه هستند

مدت زمانی بسیار زیادی است که شاهد معرفی محصولات شرکت مایکروسافت با پیشوند “سرفیس” (Surface) هستیم. هم اکنون محصولات بسیار زیادی با این نام در بازار وجود دارد که همگی ما را به یاد شرکت مایکروسافت خواهند انداخت. اما جالب است بدانید که حالا قرار است در کنار تبلت‌های این شرکت، موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت را نیز در بازار ببینیم. 

موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت به زودی معرفی می‌شوند

به تازگی موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت توانسته‌اند مجوز FCC امریکا را دریافت نمایند. البته این رگولاتوری تصاویری از این دو محصول جدید را منتشر کرده است که در بخش زیر می‌توانید به آنها نگاهی بیندازید:

موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت در راه هستند (1)مایکروسافت سرفیس کیبورد (Surface Keyboard) یک صفحه کلید فیزیکی بی‌سیم به حساب می‌آید. این کیبورد دارای کلیدهای مجزا مربوط به اعداد بوده و از نظر طراحی نیز کاملا تخت است. ابعاد این محصول کوچک بوده و بیشتر شما را به یاد صفحه کلیدی می‌اندازد که سال‌‌هاست در آی مک‌های شرکت اپل شاهد آنها هستیم.

مایکروسافت سرفیس موس (Surface Mouse) طراحی عجیب و غریبی دارد. با توجه به تصاویر منتشر شده از آن، به نظر نمی‌آید که ارگونومی خوبی داشته باشد و در دستان کاربر به خوبی جای بگیرد. از نظر رنگی با کیبورد سرفیس تشابه دارد. در این موس سادگی حرف اول را می‌زند. در حقیقت برخلاف موس های به اصطلاح حرفه ای موجود در بازار که تعداد بیشماری کلید قابل برنامه‌ریزی و شخصی‌سازی بر روی موس قرار گرفته‌اند، محصول سرفیس جدید مایکروسافت عاری از این گونه تجملات است. به احتمال بسیار زیادی این محصول از مایکروسافت دیزاینر بلوتوث موس (Microsoft Designer Bluetooth Mouse) الهام گرفته شده باشد. البته شاید بهتر باشد بدانید که این موس جدید، در سری سرفیس از اولین‌ها نخواهد بود. زیرا مایکروسافت قبلا هم موسی به نام Arc Touch Mouse Surface Edition را معرفی کرده بود که طراحی خاص و عجیبی داشت. در هر صورت در بخش زیر شاهد تصاویر لو رفته مربوط به مایکروسافت سرفیس موس هستید:

موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت در راه هستند (1)هنوز به طور دقیق معلوم نیست که آیا مایکروسافت قصد عرضه مستقل این لوازم جانبی را دارد یا این که بر اساس شایعات منتشر شده، با عرضه کامپیوتر مایکروسافت آل این وان سرفیس، این موس و کیبورد نیز به طور پیشفرض بخشی از آن خواهند بود. این دستگاه به احتمال بسیار زیاد تا پایان ماه میلادی جاری توسط مایکروسافت رونمایی خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*