بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته سوم مهرماه 95)

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته سوم مهرماه ۹۵)

اگر گرافیک و گیم‌پلی خوب بازی های اندروید و آیفون این روزهای فروشگاه‌های نرم‌افزاری شما را شگفت‌زده کرده‌اند، و از طرفی هم نمی‌خواهید صدها بازی روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید، ما برای راحتی کار شما، بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته گذشته موجود در اپ استور و گوگل پلی را جمع‌آوری کرده‌ایم.

بهترین بازی های اندروید و آیفون ما بر اساس کیفیت بالای آنها انتخاب می‌شوند

این بازی‌ها فقط بر اساس کیفیت خوبی که دارند انتخاب شده‌اند و سبک آنها تاثیری در این انتخاب نداشته است. به عنوان مثال، شما در لیست بهترین بازی های اندروید و آیفون ما، بازی‌هایی در ژانرهای ساده، معمایی، مسابقه‌ای، استراتژی و هرچیزی بین اینها را خواهید دید. معیار مهم ما در انتخاب این بازی‌ها، کیفیت و گیم‌پلی جذاب آنهاست. خب، این شما و این هم بهترین بازی های اندروید و آیفون در هفته سوم مهرماه :

بازی That Dragon, Cancer

قیمت: ۵ دلار / ژانر: خاطرات تصویری / دانلود: iOS

اولین بازی از لیست بهترین بازی های اندروید و آیفون ما بازی That Dragon, Cancer است. این بازی یک بازی غم انگیز است که بر اساس نامه‌های عاشقانه یک پدر برای پسر ۴ ساله و از دست رفته‌اش که پس از مبارزه با بیماری سرطان از دنیا رفته، ساخته شده است. این بازی، برخلاف بازی های پر از خشونت و صحنه‌های اکشن، کانون توجه آن بر انسانیت، ایمان، عشق و امید است. بازی That Dragon, Cancer از شما می‌پرسد که آیا می‌توانید در مقابل مرگ، امید را بیابید؟ و در حالی که پاسخی قطعی به این سوال نمی‌دهد، با ترکیبی از سبک اول شخص و سوم شخص و نقطه و کلیک خود، به گونه‌ای بسیار زیبا، شما را با حس این درد آشنا می‌کند.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته سوم مهرماه 95)

بازی Banner Saga 2

قیمت: ۵ دلار / ژانر: نقش آفرینی (RPG) / دانلود: iOS و اندروید

بازی Banner Saga 2 یک بازی نقش آفرینی و داستانی است که در آن شما چندین قبیله از وایکینگ‌ها را رهبری می‌کنید. هدف شما در این بازی، گرفتن تصمیمات درست به عنوان رهبر قبیله، مدیریت عاقلانه منابع و اعتصاب و مبارزه با دشمنان جهت زنده ماندن در دنیایی پر از خشونت و وحشی‌گری است.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته سوم مهرماه 95)

بازی Invisible Inc

قیمت: ۵ دلار / ژانر: استراتژی و تاکتیکی / دانلود: iOS

یکی از بهترین بازی این لیست، همین بازی است. بازی Invisible Inc یک بازی استراتژی/تاکتیکی است که به شما اجازه می‌دهد سازمان‌هایی مخفی را کنترل کرده و به دیگر سازمان‌ها و شرکت‌های خطرناک نفوذ نمایید. در ابتدای این بازی، شما با ۱۰ سازمان غیر قابل نفوذ سر و کار دارید که با آیتم‌هایی که در اختیارتان گذاشته شده، در خصوص هر کدام از آنها، بسته به شرایط، تصمیم‌گیری می‌کنید.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته سوم مهرماه 95)

بازی DOFUS Touch

قیمت: رایگان / ژانر: نقش آفرینی آنلاین چد نفره (MMORPG) / دانلود: iOS و اندروید

بازی DOFUS Touch یک بازی جدید نقش آفرینی برای موبایل است که قابلیت‌های زیادی دارد. این بازی رایگان بوده که برخی آیتم‌های موجود در آن را می‌توان از طریق پرداخت درون برنامه‌ای خریداری کرد. هدف این بازی، یافتن هرچه بیشتر تخم‌های اژدهاهای افسانه‌ای، مبارزه با موجوداتی بی همتا و غول‌هایی مهیب و ساختن و رهبری کردن یک گروه است.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته سوم مهرماه 95)

بازی Treasure Buster

قیمت: رایگان / ژانر: روگلایک و پین بال (Roguelike) / دانلود: iOS

آخرین بازی از لیست بهترین بازی های اندروید و آیفون در هفته سوم مهرماه ۹۵ ، بازی Treasure Buster است. این بازی ترکیبی از پین بال و خزنده روگلایک است که در آن وظیفه شما این است که به سمت دشمنانتان هجوم برده و تا می‌توانید از گنج‌های آنها تصاحب کنید. هدف شما این است که هر ۶ قهرمانی که در بازی هست را به درجه بالایی از مهارت رسانده و ویژگی‌ها و توانایی‌های آنها را ارتقا دهید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*