بهترین بازی های اندروید و آیفون (20 تا 26 مهرماه 95)

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته چهارم مهرماه 95)

اگر گرافیک و گیم‌پلی خوب بازی های اندروید و آیفون این روزهای فروشگاه‌های نرم‌افزاری شما را شگفت‌زده کرده‌اند، و از طرفی هم نمی‌خواهید صدها بازی روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید، ما برای راحتی کار شما، بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته گذشته موجود در اپ استور و گوگل پلی را جمع‌آوری کرده‌ایم.

این بازی‌ها فقط بر اساس کیفیت خوبی که دارند انتخاب شده‌اند و سبک آنها تاثیری در این انتخاب نداشته است. به عنوان مثال، شما در لیست بهترین بازی های اندروید و آیفون ما، بازی‌هایی در ژانرهای ساده، معمایی، مسابقه‌ای، استراتژی و هر چیزی بین اینها را خواهید دید. معیار مهم ما در انتخاب این بازی‌ها، کیفیت و گیم‌پلی جذاب آنهاست.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته چهارم مهر 95)

بازی FIFA Mobile Soccer

قیمت: رایگان (پرداخت درون برنامه‌ای) / ژانر: ورزشی / دانلود: اندروید ، iOS ، ویندوز فون

بازی FIFA Mobile Soccer یکی از بهترین بازی های اندروید و آیفون ، و در واقع، جزو بهترین بازی های فوتبالی است. این بازی در طول چند سال اخیر و به طور مستمر عرضه شده و هر ساله شاهد بهبودهایی در فیزیک بازیکنان، حرکات آنها و تکنیک‌هایی که به کار می‌برند، هستیم. این بازی بیشتر اوقات بسیار به واقعیت نزدیک بوده به گونه‌ای که کاربران می‌توانند با بازیکنان واقعی در تیم‌ها و لیگ‌های واقعی بازی کنند. آخرین نسخه از بازی موبایل فیفا شامل 30 لیگ، 650 تیم واقعی و 17000 بازیکن واقعی است. محتوای این بازی بر اساس آخرین تغییرات دنیای فوتبال به‌روزرسانی شده و برای اولین بار، بازیکنان می‌توانند در لیگ‌های مختلف و با دوستانشان در سراسر دنیا بازی کنند.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (20 تا 26 مهرماه 95)

بازی Flappy Golf 2

قیمت: رایگان / ژانر: ساده (Casual) / دانلود: اندروید و iOS

مکانیزم بازی Flappy Golf 2 مانند بازی Flappy Bird است که باید به جای پرنده، توپ گلف را با ضربه زدن به صبفحه نمایش به پرواز درآورده، از موانع رد کرده و به سمت پرچم هدایت کنید. این بازی قابلیت آنلاین و چند نفره را نیز دارد که آن را سرگرم‌کننده‌تر از قبل کرده است. کنترل ساده و گیم‌پلی سریع Flappy Golf 2 آن را به یکی از بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته گذشته تبدیل کرده است.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (20 تا 26 مهرماه 95)

بازی Really Bad Chess

قیمت: رایگان / ژانر: شبیه به شطرنج / دانلود: iOS

بازی Really Bad Chess فقط شبیه به شطرنج است و در آن از مهره‌های تصادفی استفاده شده است. در این بازی 8 اسب، 4 فیل و 3 سرباز به کار رفته است. چرا که نه؟

بهترین بازی های اندروید و آیفون (20 تا 26 مهرماه 95)

بازی Shuffle Cats

قیمت: رایگان / ژانر: کارتی / دانلود: اندروید و iOS

بازی Shuffle Cats در واقع نسخه‌ای از یک بازی کارتی کلاسیک چند نفره است. در این بازی، مرحله‌هایی قفل شده وجود دارد که شما می‌توانید با خلاقیت خود، آنها را باز کرده و میزان تلاشتان را به چالش بکشید. همچنین قادر خواهید بود تا با استفاده از قابلیت Lucky Charms در برابر حریفانتان سرعت عمل بیشتری داشته باشید.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (20 تا 26 مهرماه 95)

بازی Mushroom Wars 2 (نبرد قارچ ها)

قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای) / ژانر: استراتژی / دانلود: iOS

بازی نبرد قارچ ها 2 یکی دیگر از بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته گذشته فروشگاه‌های نرم افزاری بود. در این بازی، قبایل جنگجوی قارچ ها با هم در میدان نبرد به مقابله می‌پردازند. به دستورات فرمانده شجاع قارچ ها گوش دهید، یک قهرمان برای رهبری ارتش خود انتخاب کرده و قلمرو دیگر قبایل را فتح کنید. این بازی در دو حالت یک نفره و چند نفره آنلاین قابل اجرا است.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (20 تا 26 مهرماه 95)

بازی Crooked Path : Infinity Run

قیمت: رایگان / ژانر: فرار / دانلود: اندروید و iOS

آخرین بازی از لیست بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته گذشته، بازی Crooked Path است. شما در این بازی در مسیرهای سخت و پیچ در پیچی قرار می‌گیرید که باید در زمان مناسب از این پیچ‌ها بگذرید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. اما همه این کارها باید با سرعت و دقت عمل بالایی انجام گیرند. این بازی در محیطی خیالی و بی انتها اجرا می‌شود.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (20 تا 26 مهرماه 95)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*