هتلوکس

رزرو آنلاین، نیمه آنلاین و آفلاین هتل با سامانه هتلوکس ؛ تفاوت‌ها را مشاهده کنید

سامانه‌ی هتلوکس ابتکار و محصول شرکت «سفر پردازان سام تک» است که در زمینه فن آوری های گردشگری الکترونیک و راهکارهای نرم افزاری در صنعت گردشگری فعالیت می‌کند. بنیان گذران این شرکت با تجربه‌ی بیش از 18 سال کار تخصصی در صنعت گردشگری و هتل داری، بر آن شدند تا با به‌کارگیری فن‌آوری‌های نوین، استانداردهای جهانی رزرواسیون و فروش خدمات اقامت، برای نخستین بار در کشور راهکار تمام آنلاین برای ارتباط مشتریان با تامین کنندگان خدمات اقامت و گردش نظیر هتل‌ها و مراکز اقامتی فراهم آورده و بدین وسیله واسطه گری میان مسافر و هتل را به کمترین میزان ممکن برسانند.

«هتلوکس» اولین سامانه رزرواسیون کاملا آنلاین هتل در ایران است که این امکان را برای کاربران ایجاد می‌کند تا به طور مستقیم و بدون واسطه و به روش اینترنتی، اطلاعات و مشخصات هتل‌ها را دریافت و مشاهده نماید، فرآیند جایابی را به‌ طور واقعی انجام دهد و در نهایت رزرو را در هتل مورد نظر خود ثبت کند. این سامانه با علم به سنتی بودن ساختار هتل های کشور و استفاده از روش‌های قدیمی برای رزرو، تصمیم بر آن دارد که فرآیند رزرو آنلاین را در هتل های ایران گسترش دهد و تاکنون موفق به آنلاین کردن ده‌ها هتل در ایران شده است. همچنین هتلوکس با هتل‌هایی که هنوز آمادگی‌های لازم برای آنلاین شدن را ندارند به‌صورت On request قرار داد داشته و به منظور جلب رضایت کاربران خود تخفیفات ویژه‌ای را در سامانه قرار داده است تا هزینه سفر را برای کاربران خود به حداقل برساند. سامانه‌ی هتلوکس با بررسی هتل‌ها، هتل آپارتمان و سایر مراکز اقامتی شهرها به شما کمک می‌کند که در سفرهای خود بهترین گزینه را انتخاب کنید و با نمایش لیست مراکز اقامتی هر شهر و نمایش جزئیات آن‌ها، به شما این امکان را می‌دهد که هتل مورد نظر خود را با توجه به معیارهای مورد نظرتان اعم از هزینه‌ی نهایی اقامت، نوع، مکان و سطح مرکز اقامتی انتخاب نمایید و به این باور برسید که شما همین حالا در مقصد هستید!!!

در سیستم رزرو آنلاین، تمامی فرآیندهای رزرو میان مشتری و هتل بدون دخالت انسان و توسط ربات‌های نرم افزاری انجام می‌شود. با این روش واسطه‌ها کنار گذاشته شده و درخواست مسافر مستقیما بر روی نرم افزار هتل داری ثبت خواهد شد. به این ترتیب مسافر از موجود بودن اتاق در هتل مورد نظر اطمینان پیدا می‌کند و هتل داران نیز بلافاصله از رزرو انجام شده اطلاع پیدا کرده و پس از دریافت اطلاعات مسافر، وجه رزرو و درج آن در حساب‌های مالی هتل آماده پذیرایی از مسافران می‌شود.

از مهم‌ترین ویژگی‌ای رزرو آنلاین می‌توان به حذف واسطه‌ها میان مسافر و هتل، اطمینان از معتبر بودن واچر (تاییدیه رزرو) و حذف خطاهای انسانی به ویژه در فصول پر صفر اشاره کرد. این ربات‌های نرم افزاری رزرو بدون هیچ‌گونه محدودیتی، هر حجمی از تقاضای رزرو را در کمترین زمان ممکن مدیریت می‌کند. در حال حاضر سامانه هتلوکس تنها سامانه‌ای در ایران است که این خدمات را ارائه می‌دهد.

هتلوکس

 

در رزرو آنلاین، ارتباط مشتری با سامانه توسط ربات‌های نرم افزاری برقرار می‌شود و رزرو آفلاین نیز روش دیگری است که در این سامانه انجام خواهد گرفت. در این روش سامانه یا واسطه‌ها با قراردادهایی که با هتل منعقد کرده‌اند، تعدادی از اتاق‌ها را گارانتی کرده و به مسافرین ارائه می‌دهند و پس از تایید رزرو، اطلاعات از طریق فاکس یا ایمیل برای هتل ارسال می‌شود. برخی از سامانه های رزرو در ایران از این روش استفاده می‌کنند اما با توجه به تعدد واسطه‌ها و محدودیت هتل، مشتری از حق انتخاب کمتری برای انتخاب هتل مورد نظر خود برخوردار هستند.

در روش رزرو آفلاین یا On Request، ارتباط مشتری با سامانه رزرو هتل توسط وبسایت برقرار می‌شود و تمامی فرآیندهای جایابی، تایید هتل و واریز وجه رزرو به حساب هتل توسط نیروی انسانی برقرار می‌شود. این نیروی انسانی پس از دریافت تقاضا از طریق وبسایت یا تلفن، با بخش رزرو هتل تماس گرفته و از ظرفیت داشتن یا نداشتن هتل مطلع شده و سپس توسط ایمیل یا تلفن به مسافر اطلاع داده می‌شود. پذیرش هتل نیز مشخصات رزرو را در نرم افزار مستقر در هتل ثبت کرده و پس از آن برای دریافت وجه رزرو از مشتری اقدام می‌کنند.

هتلوکس

 

در روش رزرو آفلاین، احتمال خطاهای انسانی به خصوص در فصول پر سفر، افزایش پیدا کرده و هزینه و قیمت تمام شده برای مشتری بیشتر خواهد بود. همچنین تأییدیه‌ی صادر شده طولانی‌تر بوده و از اعتبار کمتری برخوردار است. حتی مشاهده شده که مشتریان با تاییدیه های در دست به هتل مراجعه کرده‌اند اما هتل داران از ثبت رزرو بی اطلاع بودند و از پذیرش مسافر امتناع کردند. این روش به دلیل مشکلات زیاد در همه جای دنیا منسوخ شده است و به همین دلیل سامانه هتلوکس نیز ربات‌های نرم افزاری را برای رزرو آنلاین راه اندازی کرده است.

شرکت سفر پردازان سام تک به عنوان طراح و مالک هتلوکس سابقه طولانی در پیاده سازی نرم افزارهای تخصصی هتلداری (PMS) دارد. تا کنون بیش از 700 هتل و اقامتگاه در کشور از نرم افزارهای «مارلیک» و «هریس»، که از قدیمی‌ترین و مشهورترین سیستم‌های مدیریت هتل هستند، برای مدیریت اطلاعات و عملیات خود استفاده می‌کنند. از سوی دیگر مدیران این شرکت از دانش و تجربه کافی در زمینه گردشگری الکترونیک (e-Tourism) برخوردار است و هتلوکس محصولی است که نتیجه این تجربیات و مطالعه دقیق و دستیابی به دانش جهانی سیستم‌های CRS یا Central Reservation System و GDS یا Global Distribution System در صنعت جهانی جهانگردی است. شرکت سام تک به عنوان یک شرکت دانش بنیان تلاش می‌کند تا برای رونق گردشگری در ایران و اتصال آن به شبکه‌های فروش و توزیع جهانی، این استانداردها را در صنعت هتل داری کشور پیاده سازی کند.

هنوز تمامی هتل ها در سامانه هتلوکس آنلاین نیستند

مطمئنا حمایت مشتریان و مسافران محترم، مهم‌ترین عامل در موفقیت این شرکت و توسعه‌ی گردشگری در کشور خواهد بود. حال این سوال پیش می‌آید که آیا تمام هتل‌های موجود در Hotelux.com آنلاین هستند؟ هتلوکس در نظر دارد تا هر روز هتل‌های بیشتری را به استانداردهای جهانی رزرو آنلاین مجهز کند. حقیقت این است که این کار در ایران کمی دیر شروع شد و هنوز همه هتل‌ های کشور از آمادگی پیوستن به این روش و پیاده سازی آن برخوردار نیستند. هتلوکس با توجه به ارتباطات گسترده‌ای که با مدیران و مالکین محترم هتل‌ها در طول سالیان دراز دارد تلاش می‌کند تا اطمینان خاطر آنان را از مزایای بی بدیل این روش در کاهش هزینه‌های رزرو و ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان به دست آورد و فرهنگ رزرو آنلاین را در میان مشتریان و هتلداران و آژانس‌های مسافرتی گسترش دهد.

اگر چه فرایند رزرو آنلاین هتل کمی پر زحمت و دشوار است اما با توجه به استعداد و نبوغ جامعه ایرانی که علاقه کم نظیری به فناوری دارند و اطمینان از حمایت مالکین و مدیران محترم هتل‌ها و مشتریان و کاربران مطمئن هستیم که به سرعت بر تعداد هتل‌ های آنلاین در کشور افزوده خواهد شد. سامانه هتلوکس تمامی هتل‌هایی که قابلیت آنلاین شدن را داشته باشند به هتل‌ های آنلاین خود اضافه می‌کند و با استفاده از قراردادهای خوبی که با یکایک هتل‌ها و اقامتگاه‌های کشور دارد، تلاش می‌کند تا بهترین قیمت‌های ممکن را به نفع مشتری در اختیار قرار دهد.

رزرو هتل :

رزرو هتل های تهران

رزرو هتل های مشهد

رزرو هتل های شیراز

رزرو هتل های اصفهان

رزرو هتل های یزد

رزرو هتل های کاشان

رزرو هتل های بندر انزلی

رزرو هتل های گرگان

تجربه نشان داده است که حتی رزروهای آفلاین که از سوی هتلوکس برای مشتریان صادر می‌شود، هتل‌ها را تشویق خواهد کرد تا هرچه زودتر به شبکه‌ی هتل ها و آنلاین بپیوندد. دیگر ویژگی سامانه هتلوکس استاندارد سازی قالب اطلاعات هتل های مراکز اقامتی برای نخستین بار در کشور است. این سامانه اطلاعات دقیقی را از هتل‌ها و مراکز اقامتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و تخفیف‌های هتلوکس مستقیما از هتل دریافت شده و بدون دخالت واسطه، بیشترین سهم ممکن از تخفیف هتل به مشتری تعلق می‌گیرد. هتلوکس با بزرگ‌ترین شبکه‌های جهانی رزرو هتل ارتباط مستقیم دارد و حتی در رزروهای آفلاین نیز در کمترین زمان، واچر یا تاییدیه رزرو قابل اطمینان خود را برای مشتری صادر می‌کند.

شما با یک خرید عضو هتلوکس شده و در خریدهای بعدی از تخفیف ویژه برخوردار می‌شوید. تضمین مناسب‌ترین قیمت برای بیشتر هتل‌های کشور، پرداخت به وسیله کارت‌های عضو شتاب برای هتل‌های داخل و خارج از کشور و جستجوی آسان با توجه به نیاز مسافر، آینده‌ای دور را به صنعت گردشگری کشور نزدیک‌تر کرده است.

راهنمای سایت­­

پایان رپورتاژ آگهی/

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*