بهترین بازی های اندروید و آیفون

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته اول آبان ۹۵)

در فروشگاه‌های عرضه بازی های تحت پلتفر موبایل هزاران بازی در دسته بندی‌های بسیار متنوع پیدا می‌شوند که هرکدام جذابیت خاص خود را دارند. مطمئنا پیدا کردن بهترین بازی های اندروید و آیفون برای کاربران بسیار مشکل است، از آنجایی که مجبورند تا در میان دسته‌بندی‌های مختلف به جستجو پرداخته و با نصب و بازی کردن هر بازی آن هم بعد از انتخاب به صورت تصادفی، به استم مورد نظر دست پیدا کنند. این روش انتخاب با آزمون و خطا نیازمند زمان زیادی است، از همین رو ما بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته اول آبان ماه را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین بازی های اندروید و آیفون (هفته اول آبان)

در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین بازی های اندروید و آیفون بر اساس کیفیت و گیم‌‎پلی آن‌ها صورت گرفته و نوع دسته‌بندی هیچ دخالتی در گزینش آن‌ها نداشته است. بازی‌های ماجراجویانه، مسابقه، معمایی و پازل استراتژیکی و… همه در موارد زیر یافت می‌شوند، اما کیفیت و همچنین میزانی که بازی کاربر را درگیر خود می‌کند، به عنوان معیار اصلی انتخاب بهترین بازی های اندروید و آیفون این هفته تعیین شده است.

بازی The Bug Butcher

قیمت: ۳ دلار / سبک: تیراندازی / دانلود برای اندروید و iOS

بهترین بازی های اندروید و آیفون

سبک و محیط این بازی تداعی کننده یکی از عناوین کلاسیکی است که در نخستین روزهای محبوبیت کنسول‌های بازی، کاربران ساعت‌ها خود را با آن سرگرم می‌کردند: Super Pang. سبک تیراندازی گیم‌پلی را شدیدا تحت تاثیر خود قرار داده است، اما The Bug Butcher دید دو بعدی و مقدار قابل توجهی شوخ طبعی نیز به گیم‌پلی داینامیک و واکنشی خود بخشیده که وجه تمایز آن شده است. The Bug Butcher به عنوان یکی از بهترین بازی های اندروید و آیفون دارای انبار بزرگی از مهمات و اسلحه بوده که به بازی جذابیت زیادی بخشیده است. همچنین وجود یک داستان برای دنبال کردن سبب می‌شود تا کاربر درگیر آن شود. شما هری (Harry) هستید، یک نابودکننده عجول و سرسخت که استعداد و علاقه خاصی به کشتن حشرات دارد. در کنار این کار، شما مسئولیت انجام یک سری از تحقیقات را بر عهده دارید. مسئولیت شما این است که تا زمان گندزدایی کامل ساختمان جان سالم به در ببرید، به جمع آوری سکه بپردازید و از جان دانشمندان تحت هر شرایطی محافظت کنید.

بازی Break Liner

قیمت: رایگان / سبک: ساده / دانلود برای اندروید و iOS

بهترین بازی های اندروید و آیفون

Break Liner یک بازی همه جانبه واکنشی ساده است که تجربه‌ای سراسر تفکر را به شما ارائه کرده و مغز شما را درگیر خود می‌کند تا سفینه را برای شکستن خطوط شیشه‌ای شکننده زرد هدایت کرده و امتیاز کسب کنید. یکی از آن‌ها را شکسته تا در ادامه علاوه بر گرفتن امتیاز، بر سرعت حرکت شما نیز افزوده شود. از شر خطوط سیاه راحت شوید اما برای این کار شدیدا مراقب خطوط قرمز باشید، چون برخورد با آن‌ها مساوی با مرگ حتمی است. انجام این بازی و پیشرفت در آن شدیدا تمرکز کاربر را طلب می‌کند، از همین رو است که آن را از جمله بهترین بازی های اندروید و آیفون در این هفته معرفی کردیم.

بازی Critical Ops

قیمت: رایگان / سبک: تیراندازی اول شخص (FPS) / دانلود برای اندروید و iOS

بهترین بازی های اندروید و آیفون

Critical Ops بازی جدید و بسیار جذابی است که اکنون نسخه تستی آن بر روی گوشی‌های کاربران اجرا می‌شود، اما این اطمینان را می‌دهد که با آمدن نسخه نهایی بسیاری به سمت آن هجوم خواهند آورد. این بازی یک تیراندازی اول شخص با سرعت بالای گیم‌پلی بوده که مهارت‌های تکنیکی و سرعت شما در واکنش نشان دادن به اتفاقات را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. هدف در این بازی نابودی تروریست‌ها و افراد شرور است.

بازی Rusty Lake Roots

قیمت: ۳ دلار / سبک: ماجراجویی / دانلود برای اندروید و iOS

بهترین بازی های اندروید و آیفون

ابن بازی ماجراجویانه داستان زندگی James Vanderboom را بیان می‌کند، فردی که تمام زندگیش دست‌خوش تغییر قرار گرفت بعد از اینکه یک دانه مخصوص را در زمین زراعی خود که آن را به ارث برده کاشت.

بازی Spingun

قیمت: رایگان / سبک: تیراندازی / دانلود برای اندروید و iOS

بهترین بازی های اندروید و آیفون

Spingun یک بازی تیراندازی است که در آن تنها دو دکمه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، اما این به معنی ساده و سطح پایین بودن آن نیست، چون در کنار این دو دکمه یک سفینه فضایی نیز تحت تملک شما قرار دارد. یک غول در افسانه‌های تاریخی (Goliath) در حال حمله به سیاره شما است، اما شما شجاعانه کنترل سفینه را به دست گرفته و به خانوادتان این اجازه را می‌دهید تا سیاره را تخلیه کنند. با یکی از دکمه‌ها پرواز کرده و کنترل سفینه را بدست بگیرید. البته گاهی برای جان سالم به در بردن مجبور به فرار و چرخش به دور خود می‌شوید اما در مواقع ضروری نیز نیاز است تا با فشردن همزمان دو دکمه، اسلحه‌های قدرتمند سفینه‌تان را برای تیراندازی به کار بیندازید.

بازی Plants vs Zombies Heroes

قیمت: رایگان / سبک: محافظ قلعه / دانلود برای اندروید و iOS

PVZ-Heroes_91da628a5ad23e0626973eec46b96e68

در آخرین قسمت از این سری بسیار محبوب، به عنوان یکی از بهترین بازی های اندروید و آیفون ، شما به جمع آوری قهرمانان با قدرت فوق‌العاده و غضبناک خود می‌پردازید تا به این طریق بتوانید تیم مبارزه نهایی خود را تشکیل دهید. سفر تازه‌ای را برای کشف کاراکترهای جدید آغاز کرده و در مسیر خود به رویارویی با مبارزانی قدرتمند بپردازید. برای اولین بار تحت پلتفرم موبایل، به عنوان Plants یا Zombies ایفای نقش کرده و سمت خود را تعیین کنید.

بازی Tons of Bullets

قیمت: ۲ دلار / سبک: سکوبازی (Platformer) / دانلود برای iOS

بهترین بازی های اندروید و آیفون

این سبک از جمله محبوب‌ترین سبک‌های اصلی بازی‌های رایانه‌ای است که باوجود ساده بودن و عدم نیاز به گرافیک بالا، کاربران زیادی را برای ساعت‌ها مشغول خود می‌کند. در این سبک بازی کننده مجبور به پرش از روی موانع مختلف و یا بالا رفتن از سدهای فیزیکی است. به عنوان یکی از بازی‌های محبوب و مشهور این سبک می توان از مجموعه بازی‌های ماریو (قارچ خور) نام برد. Tons of Bullets یک سکوبازی جدید دو بعدی و ماجراجویانه است که در آن به عنوان یک نینجا ایفای نقش کرده و وی را برای نجات دوستش، که توسط دزدان ربوده، راهنمایی می‌کنید.

بازی Eggggg – the platform puker

قیمت: ۲ دلار / سبک: سکوبازی (Platformer) / دانلود برای iOS

maxresdefault

Eggggg یک سکوبازی بسیار جالب و خنده‌دار است که گیم‌پلی آن سراسر هیجان و پر از کارهای دیوانه‌وار بوده و برای پلتفرم موبایل تهیه شده است. گیلبرت (Gilbert) آلرژی شدیدی به تخم مرغ داشته و خوردن آن سبب به وجود آمدن حالت تهوع وحشتناکی در وی می‌شود. البته، این حالت مشمئزکننده به عنوان قدرت وی در بازی تلقی شده و در مواقعی برای رسیدن به اهداف بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بازی ۱-Bit Rogue

قیمت: رایگان / سبک: Roguelike / دانلود برای اندروید و iOS

hqdefault

۱-Bit Rogue یک بازی در سبک Roguelike است که گرافیک ساده و در عین حال جذابی دارد. گفتنی است این دسته از بازی‌ها تقریبا به عنوان سخت‌ترین موارد از میان بهترین بازی های اندروید و آیفون به دلیل داشتن جنبه‎ی مرگ دائمی در دل داستان محسوب می‌شوند. این بازی شما را به دل یک زندان ۵۰ طبقه می‌برد که درآنجا مجبور به مبارزه با اژدها و جمع‌آوری امتیاز هستید. یک نکته مهم را در این بازی به یاد بسپارید: اسلحه شما به مرور زمان مستهلک شده دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود. در این بازی برای انتخاب از بین ۵ کلاس (اعم از نینجا) به شما حق انتخاب داده شده و هر مرحله با شکست دادن یک غول به پایان می‌رسد.

بازی Don’t Starve Pocket Edition 

قیمت: ۵ دلار / سبک: اکشن – ماجراجویی / دانلود برای اندروید و iOS

dont-starve-pocket-edition-day-one-guide

در تولید مجدد بازی محبوب Don’t Starve Pocket Edition، که برای PC عرضه شده بود، تحت پلتفرم موبایل به شما اجازه داده خواهد شد تا در نقش Wilson بازی کنید، یک دانشمند خوشتیپ و دلیر که زندانی شده و به یک دنیای عجیب و پر رمز و راز و وحشی فرستاده شده است. Wilson اگر که به بازگشت به خانه امید دارد باید یاد بگیرد تا از محیط و همچنین ساکنان اینجا به نحو صحیح و به نفع خود بهره ببرد. Wilson به دنیایی جدید پر از مخلوقات عجیب پای گذاشته که خطر بخشی جدانشدنی از آن است، پس باید به هر قیمتی که شده، با جمع‌آوری آیتم‌های مختلف و ترکیب آن‌ها، زمینه فرار خود را مهیا سازد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*