مشکل در ارتباط LTE ؛ دردسر جدید کاربران گوگل پیکسل

دردسر جدید کاربران گوگل پیکسل؛ مشکل در ارتباط LTE

گوشی های گوگل پیکسل (Google Pixel) و گوگل پیکسل ایکس ال (Google Pixel XL) اولین گوشی‌هایی بودند که توسط گوگل طراحی و به وسیله اچ تی سی ساخته شدند که آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید؛ اندروید ۷.۱ نیز روی آنها نصب شده بود. اما اخیرا برخی از کاربران گوگل پیکسل شکایت‌هایی مبنی بر وجود مشکل در ارتباط LTE این گوشی داشتند.

همانطور که می‌دانید، طراحی گوشی‌های پیکسل توسط گوگل یک مزیت بزرگ به همراه داشت؛ سخت افزار پیکسل‌ها هماهنگی کاملی با آخرین و بهترین نسخه اندروید و امکانات آن نظیر گوگل اسیستنت دارد. این گوشی‌ها با وجود یک دوربین فوق‌العاده در قاب پشتی، توانسته‌اند نظر اکثر کارشناسان را به خود جلب کرده و در بررسی‌های معتبر و مختلف، امتیاز ۹ از ۱۰ را به خود اختصاص دهند.

وجود مشکل در ارتباط LTE محدود به چند اپراتور در آمریکای جنوبی و کانادا است

این گوشی‌ها در بیشتر قسمت‌ها کاملا بی‌عیب بوده و مشکل خاصی در آنها مشاهده نشده است. اما اخیرا تعدادی از کاربران گوگل پیکسل گزارش داده‌اند که ارتباط نسل چهارم LTE در این گوشی‌ها ثابت نبوده و با مشکل همراه است. برای مثال، برخی از اپراتورهای آمریکای جنوبی و کانادا که از فرکانس باند ۴ استفاده می‌کنند، وجود مشکل در ارتباط LTE گوشی های گوگل پیکسل را گزارش داده‌اند. جالب اینجاست که اپراتورهایی نظیر AT&T، ورایزن و T-Mobile نیز در ایالات متحده از باند ۴ ارتباطات استفاده می‌کنند اما تا به حال مشکل در ارتباط LTE گوشی های پیکسل در ایالات متحده گزارش نشده است.

گویا این مشکل فقط در تعداد کمی از اپراتورهای تلفن همراه وجود دارد. اپراتور کلارو (Claro) که در آمریکای جنوبی فعالیت می‌کند، یکی از همین اپراتورها است. کاربران اپراتورهای کانادایی Telus و Bell نیز وجود مشکل در ارتباط LTE گوگل پیکسل را گزارش داده‌اند. گوگل به وجود این مشکل اذعان کرده اما هنوز دلیلی برای آن نیاورده است. تنها امیدواری کاربران گوگل پیکسل این است که گوگل هر چه زودتر یک بسته به‌روزرسانی جهت حل این مشکل عرضه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. عجب گوشی بود،گوگلم مثل سامسونگ شده اول بزرگنمایی میکنه بعد معرفی یه عالمه مشکل

    فقط سود