معرفی کیبرد و موس بیسیم مایکروسافت مخصوص ویندوز ۸ و تبلت سرفیس

مایکروسافت علاوه بر تولید محصولات نرم افزاری بی نظیر همواره یکی از بهترین تولید کنندگان برخی سخت افزار های خاص نظیر کیبرد و موس نیز بوده است.اکنون پس از معرفی تبلت جدید خود با عنوان سرفیس و همچنین نزدیک شدن به عرضه نسخه نهایی ویندوز ۸ ، موس و کیبرد جدیدی را معرفی کرده که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

Wedge Touch Mouse :

این ماوس در نگاه اول ممکن است ظاهری عجیب و غریب داشته باشد. طراحی این ماوس باعث می‌شود تا به راحتی بتوان از آن برای تبلت‌های جدید مایکروسافت استفاده کرد. حجم بسیار کوچک و قابل جابجایی و پد لمسی آن می‌تواند شما را در کنترل ساده سیستم‌عامل روی لپ‌تاپ و یا تبلت کمک نماید.
 برای اتصال این ماوس به دستگاه خود تنها کافی است بلوتوث لپ‌تاپ و یا تبلت خود را روشن کنید و آن‌را متصل نمایید. این ماوس از تکنولوژی BlueTrack استفاده می‌کند که به شما قابلیت استفاده از آن‌را روی هر سطحی می‌دهد. همچنین وجود ویژگی Backpack Mode باعث می‌شود زمانی که دستگاه شما در حالت Sleep قرار دارد و یا هنگامی که خاموش می‌شود، ماوس نیز به‌طور خودکار در حالت غیر فعال قرار بگیرد تا باعث ذخیره باتری شود.

مایکروسافت قرار است این ماوس را با قیمت ۶۹.۹۵ دلار به فروش برساند.

 Wedge Mobile Keyboard :

داستان اولین کیبرد همراه برای تبلت به سال ۲۰۱۰ و کیس همراه آیپد اپل با نام Zaggmate's iPad case بر می گردد اما متاسفانه طراحی ضعیف و ابعاد جاگیر آن باعث شکست این گجت در آن زمان شد.اما Wedge Mobile Keyboard مایکروسافت داستانی متفاوت دارد! این کیبورد که به‌طور اختصاصی برای کاربران تبلت سرفیس طراحی شده است، از دو بخش کیبورد و کاور محافظ آن ساخته شده است که طراحی هوشمندانه این کاور که از آن میتوان به عنوان پایه نگدارنده تبلت استفاده کرد  باعث شده که آن را از Zaggmate's iPad case بسیار متمایز کند.
 این کیبورد نیز از طریق بلوتوث به دستگاه متصل می‌شود و قیمت آن ۷۹.۹۵ دلار است.


منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*