مراکز خدماتی هواوی شرکت حامی

شرکت حامی در مشهد مراکز خدماتی هواوی و ایسوس زنفون افتتاح کرد

دو مرکز خدماتی جدید شرکت حامی (مراکز خدماتی هواوی و ایسوس زنفون) به طور رسمی در مشهد افتتاح شد. این مراکز در روز پنجشنبه 20 آبان 1395 با حضور مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش حامی، مدیرکل خدمات و مدیر ارشد سرویس شرکت هواوی، رئیس اتحادیه موبایل و رئیس اتحادیه IT در شهر مشهد آغاز به کار کردند.

در این مراسم رامین سلطانی (مدیرعامل شرکت حامی)، تریستان تانگ (مدیرکل خدمات شرکت هواوی)، حمید شاهرخ نیا (مدیر ارشد سرویس هواوی)، افشین اکبری (رئیس اتحادیه موبایل)، محمد باقر زارعیان (دبیر اتحادیه موبایل)، محمد بنانژاد (رئیس اتحادیه IT) و جمعی از فعالان حوزه موبایل و IT حضور داشتند. افتتاح همزمان شعبه‌های مشهد پس از فروشگاه‌های بازار موبایل و عباس‌آباد در تهران و همچنین مراکز خدماتی هواوی در اصفهان، تبریز و شیراز به منظور برقراری ارتباط موثر با مصرف‌کنندگان و مشتریان، گسترش نمایندگی‌ها و کاهش فاصله فیزیکی و مجازی با آنها صورت گرفت.

یکی از این مراکز خدماتی هواوی ، شعبه ASC-E مرکز سرویس اختصاصی محصولات موبایل و تبلت هواوی (Huawei) و شعبه دیگر ارائه‌دهنده سرویس مولتی برند، از جمله گوشی‌های ایسوس سری زنفون (Asus Zenfone) است. بعد جغرافیایی این دو شعبه در مشهد، شامل استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی می‌شود؛ اما در آینده و با توجه به نیاز بازار و لزوم گسترش مراکز، شعبه‌های دیگری در سایر شهرها و استان‌ها افتتاح خواهد شد.

رامین سلطانی، مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش حامی در خصوص جذب نیروی انسانی بومی در مراکز مشهد اظهار کرد:

سیاست شرکت حامی در گسترش شبکه خدماتی، به‌کارگیری نیروهای بومی، اشتغال‌زایی در منطقه، آموزش و به‌روزرسانی مداوم دانش فنی نیروها بوده است. در هر یک از شعبه‌های مشهد، پنج نیرو از میان متخصصان استانی انتخاب شده‌اند که در آینده با توجه به حجم عملیات و نیاز بازار، این تعداد افزایش خواهد یافت.

مراکز خدماتی هواوی شرکت حامی

سلطانی در ادامه افزود که پرسنل مراکز حامی از میان نیروهای متخصص گزینش می‌شوند که از تجربه کافی در این مورد برخوردارند و زیر نظر کارشناسان برجسته حامی نیز آموزش می‌بینند تا به سطح استاندارد مورد نظر برسند.

شرکت خدمات پس از فروش حامی، یک شرکت پیشرو و مستقل است که هیچ‌گونه وابستگی به تولیدکنندگان و فروشندگان نداشته و بدون دخالت در حوزه واردات، توزیع و فروش محصولات، تنها به ارائه خدمات پس از فروش به صورت تخصصی و متمرکز می‌پردازد تا به این ترتیب عادلانه‌ترین سرویس را در اختیار مشتریان قرار بدهد.

هدف شرکت حامی از احداث مراکز خدماتی هواوی متعدد، کاهش فاصله با مشتریان است

این شرکت از یک تیم حرفه‌ای شامل متخصصان و کارشناسان خبره که تجربه کار با شرکای بین‌المللی دارند، تشکیل شده و به دنبال ارتباط موثر با مصرف‌کنندگان است. شرکت خدمات پس از فروش حامی رضایت مصرف‌کنندگان را در صدر اولویت‌های اصلی خود قرار داده و در تلاش است تا فاصله‌ی فیزیکی و مجازی خود را با مشتریان کاهش دهد. این شرکت همچنین تصمیم دارد تا با خریداری برخی از مراکز خدمات دهنده موجود، سرعت گسترش خود را افزایش داده و فاصله‌ی زمانی را با مصرف کنندگان کاهش دهد. هم‌اکنون شرکت حامی 70 درصد از تعمیرات را در همان روز و بیش از 99.9 درصد را در مدت 72 ساعت انجام می‌دهد.

قابل ذکر است که خدمات پس از فروش موبایل و تبلت هواوی و همچنین گوشی‌های ایسوس سری زنفون به طور انحصاری در اختیار شرکت حامی قرار دارد و مراکز فعال این شرکت از زمان راه‌اندازی تاکنون به طور میانگین ماهانه به بیش از 3 هزار نفر از مصرف‌کنندگان این دو برند خدمت‌رسانی می‌کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*