معرفی ارزانترین تلفن همراه جهان با قیمت 1670 تومان

با توجه به اینکه قیمت جهانی  تلفن های هوشمند در حال کاهش است شرکت الکاتل معروف که از اولین گوشی های همراه در ایران است اقدام به معرفی و پخش تلفن همراه ارزان قیمت OT-209 به قیمت باورنکردنی 1670 تومان در فروشگاه های زنجیره ای کارفون ورهاوس در  کشور انگلستان کرده است .

در دهه 1360 شمسی که موبایل ها برای اولین بار درجهان عرضه شدند ، سایزی به اندازه یک آجر داشتند با قیمت هایی بسیار بالا که خرید آن در حد توان هر کس نبود و صرفا مخصوص افراد ثروتمند و صاحبان مشاغل با درآمد بالا بود . اما از امروز شما می توانید یک تلفن همراه را با قمتی کمتر از قیمت یک فنجان خریداری و استفاده کنید ، کارفون‌ورهاوس که از بزرگترین و معروفترین خرده فروش های تلفن همراه در کشورهای اروپایی است به تازگی  اقدام به فروش این تلفن همراه به قیمت باور نکردنی 1670 تومان کرده . این گوشی همچنین دارای یک چراغ قوه کوچک  در پشت نیز می باشد که در مواقع اضطراری خیلی کار شما را راحت می کند

داتسون مدیر و بنیان گذار کارفون‌ورهاوس گفت : 

این ارزان قیمت ترین موبایلی است که تا امروز به فروش می رود ، ولی با توجه به قیمت بسیار پایین این گوشی همراه من فکر نمی کنم استقبالی از آن صورت گیرد . او در ادامه گفت این روزها همه دنبال گوشی های هستند که با آن بتوانند ایمیل های خود را چک کنند و حتی سری هم به سایتهای اجتماعی بزنند که گوشی جدید الکاتل فاقد این امکان است .

این را هم بگویم که دوستان چشم بادامی ما  درکشور چین هم بیکار نبوده و همین گوشی را با قیمتی در حدود 710 تومان به فروش می رسانند.

  

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*