CES 2017

شرکت ال جی 21 جایزه خلاقیت را در CES 2017 کسب کرد

انجمن فناوری‌های مصرفی (CTA) با اعطای 21 جایزه خلاقیت در CES 2017 از نوآوری‌های منحصربه‌فرد شرکت ال جی در فناوری و طراحی تقدیر کرد و آنها را به رسمیت شناخت. ال جی برای پنجمین بار جایزه خلاقیت CES را برای تلویزیون‌های OLED خود دریافت کرد.

شرکت ال جی موفق شد تا برای دومین سال پیاپی عنوان خلاقانه‌ترین دستگاه را برای تلویزیون LG Signature دریافت کند. این شرکت پنجمین جایزه خلاقیت CES را به خاطر تلویزیون‌های OLED خود کسب کرد.

در جریان نمایشگاه CES 2017 شرکت ال جی موفق شد 21 جایزه خلاقیت را از آن خود کند. از جمله جوایزی که به ال جی تعلق گرفت می‌توان به سری محصولات فوق پیشرفته LG Signature، تلویزیون‌های OLED و تلفن هوشمند و پیشرفته‌ی LG V20 اشاره کرد. تلویزیون‌های OLED ال جی برای پنجمین سال پیاپی توانست جایزه نوآوری را دریافت کند و این یعنی تأییدیه رسمی صنعت لوازم الکترونیک برای خلاقانه‌ترین محصولاتی که در بزرگ‌ترین نمایشگاه سالانه فناوری‌های مصرفی حاضر می‌شوند.CES 2017

نمایشگاه CES 2017 بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری فناوری دنیاست و امسال پنجاهمین سالگرد برگزاری آن بود. ال جی و شرکت تابعه‌اش یعنی Zenith، از زمان تاسیس این نمایشگاه در سال 1967 در آن حضور داشته‌اند.

شرکت ال جی در 11 رده‌ی بسیار رقابتی نمایشگاه CES 2017 مورد تقدیر و تحسین قرار گرفت که شامل لوازم خانگی، تجهیزات صوتی و تصویری و لوازم جانبی، تلفن‌های همراه بی‌سیم و لوازم جانبی آن، نمایشگرهای پخش ویدیو، خانه هوشمند، هدفون، فناوری برای دنیای بهتر، فناوری‌های پایدار و دوستدار محیط زیست، دستگاه‌های پخش‌کننده همراه و لوازم جانبی کامپیوتر می‌شود. محصولات برنده جایزه خلاقیت در این نمایشگاه در روزهای 5 تا 8 ژانویه 2017 در لاس‌وگاس به نمایش گذاشته خواهند شد.

سری محصولات LG Signature بیشترین جوایز را در CES 2017 کسب کردند

در میان محصولات ال جی، سری محصولات LG Signature در کسب جوایز CES 2017 پیشتاز بودند. تلویزیون‌ها، ماشین‌های لباسشویی و ظرف‌شویی با تقدیر و تحسین‌های بسیاری مواجه شدند. محصولات LG Signature ترکیبی از بهترین فناوری‌های پیشرفته ال جی و طراحی با کلاس جهانی و توجه ویژه به جزئیات هستند که برای مشتریان فهیم این شرکت در نظر گرفته شده‌اند.

همچنین نسل دوم تلویزیون LG Signature OLED در نمایشگاه CES 2017 رونمایی خواهد شد و بالاترین افتخارات صنعت را با کسب جایزه بهترین نوآوری‌ها برای دومین سال پیاپی به دست آورد.CES 2017

جوایز نوآوری CES توسط CTA پشتیبانی می‌شوند و جامعه طراحان صنعتی آمریکا آن را تایید می‌کنند. هر ساله هیئتی از طراحان صنعتی مشهور، مهندسان و خبرنگارانی که در زمینه‌های مختلف صاحب‌نظر هستند، انتخاب می‌شوند تا برندگان این جوایز را معرفی کنند. جوایز خلاقیت و نوآوری CES ارزش کاربر، زیبایی، تامین و ارتقای کیفیت زندگی و طراحی مبتکرانه در محصولات منتخب را مورد سنجش قرار می‌دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*