لباس دایناسور تی رکس

تماشا کنید: این لباس دایناسور تی رکس بیشتر از جلوه‌های کامپیوتری شما را می‌ترساند!

در دنیایی که شرکت‌های مختلف برای ساخت فیلم‌ها به‌شکل قابل توجهی از تصاویر و افکت‌های کامپیوتری استفاده می‌کنند، شاید روی آوردن به روش‌های واقعی و غیر کامپیوتری بتواند توجه کاربران را بیش از پیش جلب کند. هنوز فعالیت پارک دایناسور Dino-A-Park در توکیو آغاز نشده و شرکت On-Art Corp با طراحی لباس دایناسور تی رکس تلاش کرده تا با تبدیل دنیای دنیای کامپیوتری به دنیایی واقعی، حس واقعی رس از مقابله با یک دایناسور را در جان بازدیدکنندگان بیندازد!

لباس دایناسور تی رکس شرکت On-Art Corp با نام TRX-03، هشت متر طول داشته و در ساخت آن از فیبر کربن استفاده شده تا پوست آن واقعی‌تر به نظر برسد. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این لباس، وزن پایین‌تر آن نسبت به لباس‌های مشابه بوده و امکان حرکت سریع‌تر افرادی که آن را می‌پوشند، فراهم می‌کند.

جالب است اشاره کنیم که در مراسم معرفی لباس دایناسور تی رکس TRX-03، حتی یکی از این دایناسورها به سرپرست خود حمله می‌کند که شاید در نگاه اول، تصور کنید با صحنه‌ای از ترکیب جلوه‌های کامپیوتری و دنیای واقعی رو به رو هستید، اما اینها تنها لباس‌هایی هستند حتی شما هم می‌توانید آنها را بپوشید!

لباس دایناسور تی رکس TRX-03

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*