مشترکان تالیا

۹۱ درصد مشترکان تالیا غیر فعال هستند

چندی پیش وزارت ارتباطات، گزارش جدیدی را از وضعیت ارتباطات داخلی کشور منتشر کرد که بر اساس آن اپراتور تالیا در سه ماهه دوم سال جاری، تنها ۵ سیم‌کارت را فعال کرد اما کماکان بیش از ۹۱ درصد مشترکان تالیا غیرفعال هستند.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گزارشی را از وضعیت ارتباطات داخلی کشور در تابستان ۹۵ منتشر کرد. در این گزارش به وضعیت و جایگاه اپراتورهای ثابت و سیار پرداخته شده و میزان فعالیت اپراتورهای ارتباطی کشور که در سطح گسترده به ارائه‌ی سرویس تلفن همراه می‌پردازند، مشخص شده است.

۴۹ هزار نفر از مشترکان تالیا فعال هستند

بر اساس این گزارش، اپراتور تالیا با وجود پوشش سراسری، در سه ماهه دوم سال یعنی از خرداد تا شهریور ۹۵، تنها ۵ سیم‌کارت فروخته‌شده‌ی خود را روشن کرده است. در این بازه‌ی زمانی، مجموع تعداد مشترکان تالیا تغییری نکرده و این اپراتور تاکنون ۵۹۲ هزار و ۴۶۸ سیم‌کارت فروخته که از این میان، تعداد ۴۹ هزار و ۹۴۰ سیم‌کارت فعال شده‌اند. به این ترتیب واضح است که ۹۱.۵ درصد از مشترکان تالیا سیم‌کارت خود را فعال نکرده‌اند.

تالیا (Taliya) یکی از عرضه‌کنندگان سیم‌کارت تلفن همراه در ایران است که از بهمن سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرد اما مشکلات آنتن دهی و عدم پشتیبانی از رومینگ دیتا موجب شد تا استقبال خوبی از آن نشود.

همچنین اپراتور مشارکتی اصفهان با ۳۳ هزار و ۶۰۰ سیم‌کارت فروخته‌شده و ۱۰ هزار مشترک فعال، نسبت به گذشته تغییری نداشته است. سازمان منطقه آزاد کیش نیز ۱۶ هزار و ۹۳۹ مشترک را در اختیار دارد که ۶۹ درصد آنها در استان هرمزگان فعال هستند. اپراتورهای تالیا، مشارکتی اصفهان و سازمان منطقه آزاد کیش، مجموعا ۶۴۳ هزار و ۷ سیم‌کارت فروخته‌اند که ۷۱ هزار و ۶۳۰ مشترک فعال سهم این سه اپراتور هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. عرضه سیم کارت ۴G تالیا در نمایشگاه الکامپ تهران ، ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه سال ۹۵.برقراری دیتا تالیا تا پایان آذر ۹۵