سال آینده منتظر عرضه یک آیپد ۱۰.۵ اینچی از اپل باشید

به نظر می‌رسد اپل قصد دارد در سال آینده از یک تبلت آیپد ۱۰.۵ اینچی (Apple iPad 10.5 inch) رونمایی کند. بنابراین در سال ۲۰۱۷ اعضای خانواده آیپد پرو متشکل از ۳ تبلت در اندازه‌های مختلف خواهد بود.

ما این روزها شایعات زیادی را در خصوص یک آیپد جدید با برند اپل می‌شنویم. به نظر می‌رسد که کمپانی اپل قصد دارد اوایل سال آینده میلادی از یک آیپد جدید دیگر رونمایی کند که به صفحه نمایش ۱۰ اینچی مجهز خواهد بود. حال شایعه جدیدتری به گوش می‌رسد که خیلی شفاف‌تر خبر از عرضه یک آیپد ۱۰.۵ اینچی از سوی شرکت اپل می‌دهد که احتمالا کاربران اصلی آن را «محصلین و تجار» تشکیل می‌دهند. حتی گفته می‌شود اپل تولید انبوه این آیپد ۱۰.۵ اینچی را نیز از ماه آینده آغاز خواهد کرد.

بهبود نرم افزاری، سخت افزاری و ظاهری در آیپد ۱۰.۵ اینچی اپل

بر اساس این خبر، آیپد سال ۲۰۱۷ شرکت اپل به یک تراشه Apple A10X مجهز خواهد بود. هرچند که اطلاعات بیشتری در حال حاضر از این تبلت در دست نیست؛ اما ما انتظار داریم سرعت حافظه آن نسبت به سایر تبلت‌های شرکت اپل افزایش یابد، بخش نرم افزاری آن بهبود یابد و شاید حتی طراحی آن نیز دستخوش تغییرات اساسی شود.

آیپد 10.5 اینچی اپل

طبق بررسی کارشناسان مختلف حوزه فناوری، تبلت هایی با اندازه ۱۰ اینچ و یا بیشتر، نزد محصلین و تجار از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر اندازه‌ها برخوردار است. همین دلیلی شده است تا اپل تصمیم برگیرد یک آیپد ۱۰.۵ اینچی را نیز در سال آینده میلادی در اختیار کاربران و مشتریانش قرار دهد. لازم به ذکر است که این شرکت در حال حاضر دو تبلت با اندازه‌های ۹.۷ اینچ و ۱۲.۹ اینچ را نیز به فروش می‌رساند. اگر این شایعات صحت داشته باشند، اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی می‌توانیم با تبلت جدید شرکت اپل ملاقات کنیم.

با توجه به اینکه اپل هیچگاه در خصوص محصولات آینده خود اظهار نظر نمی‌کند، کمی سخت است بخواهیم به طور قطعی خبری را راجع به دیوایس های این برند آمریکایی تایید کنیم. با این اوصاف احتمالا طی روزها و هفته‌های پیش رو، شایعات، اخبار، اطلاعات و حتی تصاویر تازه‌ای از تبلت آیپد ۱۰.۵ اینچی اپل به بیرون درز خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*