اندروید 7 برای اکسپریا ایکس زد

اندروید ۷ برای اکسپریا ایکس زد منتشر شد

به تازگی گزارش‌هایی مبنی بر انتشار جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید برای پرچمدار کنونی سونی دریافت شده‌اند که حکایت از در دسترس قرار گرفتن اندروید ۷ برای اکسپریا ایکس زد در برخی کشورها دارند.

برخی از کاربران گوشی سونی اکسپریا ایکس زد از عرضه اندروید نوقا برای این گوشی ژاپنی خبر داده‌اند و پس از بررسی‌های دقیق در وبسایت XDA، معلوم شد این به روز رسانی فعلا به کشورهای استرالیا، هلند، روسیه و ترکیه محدود خواهد بود. گفته می‌شود،‌ چشم بادامی‌ها به مرور زمان خوش طعم‌ترین نسخه اندروید را برای سایر کشورها توسعه خواهند داد و به زودی امکان آپدیت به اندروید نوقا برای کاربران ایرانی نیز فراهم خواهد شد.

حجم آپدیت اندروید ۷ برای اکسپریا ایکس زد سنگین و حدود یک گیگابایت تخمین زده می‌شود؛ بنابراین بهتر است از اتصال ایمن و دائم اینترنت وای فای‌تان اطمینان حاصل کنید و سپس نسبت به دانلود این به روز رسانی اقدام کنید. همچنین، شما می‌توانید با مراجعه به مراکز خدمات رسمی سونی در سراسر ایران (البته پس از انتشار اندروید ۷.۰ برای اکسپریا زد ایکس در ایران)، سیستم عامل دستگاهتان را با خیال راحت آپدیت کنید.

 

اندروید ۷ برای اکسپریا ایکس زد قابلیت‌های جدید زیادی در بر خواهد داشت

اندروید ۷ نوقا قابلیت‌های جذاب بی شماری دارد و مسلما پس از نصب این نسخه از سیستم عامل گوگل خواهید توانست از ویژگی‌هایی نظیر Split-screen استفاده کنید که با تقسیم صفحه به دو نیم، کارایی شما را افزایش می‌دهد. اما سونی در به روز رسانی پرچمدارش به قابلیت‌های جدید اندروید خالص قناعت نکرده و در برنامه‌های خود تغییراتی به وجود آورده است. برای نمونه، اپلیکیشن دوربین و حالت استامینا ارتقا یافته‌اند و احتمالا شاهد عملکردی یکپارچه‌تر و سریع‌تری از آن‌ها خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*