با Lapka آیفون خود را به سنسور های هوشمند سنجش محیط مجهز کنید

آیا شما از آن دسته افراد هستید که برایتان مهم است غذایی که می خورید از چه ترکیباتی تشکیل شده ؟ آیا غذایی که میخورید از مواد طبیعی یا ارگانیک تهیه شده و یا ترکیباتی غیر طبیعی دارد؟! کافیست Lapka را به آیفون خود وصل کنید تا علاوه بر غذایی که می خورید،میزان رطوبت،تشعشعات،آلودگی هوا و بسیاری از شاخص های محیطی را برایتان مانیتور کند!

این گجت دوست داشتنی قادر است با سنسور های تبعیه شده آیفون شما را به مانیتورینگی زیست محیطی تبدیل نماید. Lapka دارای ۴ سنسور مستقل می باشد که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده دارد و شما از طریق نرم افزار مخصوص این گجت میتوانید این سنسور ها را مدیریت کنید.

سنسور های تبعیه شده قادرند تا میزان تشعشات محیطی , رطوبت هوا , سنجش ارگانیک و نیترات ها , میدان الکترومغناطیسی و .. را بررسی کرده و نتیجه را به شکلی زیبا و گرافیکی بر روی صفحه آیفون شما نمایش می دهد.
نرم افزاری که Lapka برای آیفون تولید کرده به صورت رایگان می باشد و در طراحی آن دقت عمل بسیاری بکار گرفته شده است تا درک آن برای همه راحت باشد .
این گجت منحصر به فرد و بسیار کارآمد فعلا مراحل تست خود را سپری می کند اما به گفته طراحان تا ماه آینده رسما به بازار عرضه خواهد شد.


منبع : ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*