آپدیت ماه دسامبر کلش رویال

ویژگی‌های آپدیت ماه دسامبر کلش رویال چه هستند؟

اگر به خاطر داشته باشید سوپرسل مدتی قبل آپدیت «رد» را به منظور حمایت از بیماران مبتلا به ویروس ایدز و مبارزه با این بیماری منتشر کرد. امروز نیز  فنلاندی‌ها در آپدیت ماه دسامبر کلش رویال ویژگی‌های جدیدی را گنجانده‌اند که بر هیجان بازی می‌افزاید.

جالب است بدانید بیشتر ویژگی‌های جدید این به روزرسانی مربوط به آینده می‌شود و در واقع سوپرسل با انتشار آپدیت ماه دسامبر کلش رویال از برنامه‌های آتی خود خبر داده است.

تغییرات آپدیت ماه دسامبر کلش رویال

آپدیت ماه دسامبر کلش رویال

چالش Crown Duel

مدتی است در کلش رویال شاهد چالش‌های متفاوت و جدیدی در بخش تورنمنت‌ها هستیم که توسط سوپرسل طراحی و اجرا می‌شوند. «Crown Duel» نیز یکی از جدیدترین آن‌هاست که از امروز در بازی‌های دوستانه فعال شده و از فردا در بخش تورنمنت هم به مدت سه روز شاهد آن خواهیم بود. روند چالش بدین صورت خواهد بود که در ابتدای بازی ۱۶ کارت به تصادف توسط بازی انتخاب خواهند شد که نیمی از آن‌ها به شما و نیم دیگر آن به حریف نمایش داده می‌شود. شما باید از ۸ کارت نمایش داده شده، ۴ کارت برگزینید و باقی مانده ترکیبتان به طور خودکار با کارت‌های انتخاب نشده حریف پر خواهد شد. در صورتی که ۱۲ بازی را در یک تورنمنت با موفقیت پشت سر بگذارید به بزرگترین جایزه (۲ هزار سکه و ۱۰۰ کارت) دست خواهید یافت و اگر تعداد باخت‌هایتان به سه برسد، از تورنمنت حذف می‌شوید. ناگفته نماند سطح کارت‌ها و ساختمان‌های درون چالش نیز همانند بازی‌های دوستانه خواهند بود و تنها تجربه و فکر بازیکن می‌تواند به عاملی برای برد یا باخت او تبدیل شود.

آپدیت ماه دسامبر کلش رویال

رونمایی از جعبه کلن (Clan Chest)

در بازی دیگر سوپرسل، کلش آف کلنز، می‌توان بین قبیله‌ها وار برگزار کرد و این موضوع به محبوبیت چند صد میلیونی این بازی کمک شایانی کرده است؛ اما بخش قبیله کلش رویال ظاهرا به فراموشی سپرده شده بود و حالا فنلاندی‌ها با معرفی کلن چست قصد دارند تحولی در بخش کلن‌های کلش رویال ایجاد کنند تا کاستی‌های این قسمت کمتر به چشم بیاید. از ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) تاج های دریافتی در هر بازی توسط بازیکنان کلن جمع آوری خواهند شد و با رسیدن آن به تعدادی مشخص، جایزه‌ای به تمامی اعضای کلن تعلق خواهد گرفت. کلن چست هر دو هفته یکبار در دسترس خواهد بود اما برای جمع آوری تاج و دریافت جایزه تنها یک هفته مهلت دارید. تعداد کارت‌های جایزه برای همه اعضای کلن یکسان است اما نوع کارت بسته به ارنای بازیکن متفاوت خواهد بود.

آپدیت ماه دسامبر کلش رویال

رونمایی از کارت الکترو ویزارد (Electro Wizard)

الکترو ویزارد کارت لجندری جدیدی خواهد بود که از ۲۳ دسامبر (۳ دی) در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. این نیرو مشابه کارت زپ (Zap) عمل می‌کند اما با قدرتی بیشتر و مدتی طولانی‌تر.

امکان درخواست کارت اپیک در یکشنبه‌ها

همانطور که می‌دانید هم اکنون امکان درخواست کارت های اپیک و لنجدری در کلن وجود ندارد؛ اما در آپدیت ماه دسامبر کلش رویال در بخش درخواست‌ها نیز تغییری ایجاد شده و از این پس می‌توانید در دومین روز از هفته کارت اپیک درخواست کنید.

کاهش قیمت کارت‌های اپیک در فروشگاه

پیش از این هم امکان خرید کارت‌های اپیک از فروشگاه وجود داشت اما آن‌ها قیمت بسیار بالایی داشتند و هرکسی نمی‌توانست آن‌ها را بخرد. اما از امروز شاهد افت قیمت این کارت‌ها در فروشگاه هستیم و برای نمونه، قیمت کارت رعد و برق در فروشگاه من از ۲ هزار سکه به هزار سکه کاهش یافته است.

آپدیت ماه دسامبر کلش رویال

محتوای بهینه جعبه‌های اپیک

سوپرسل در این به روزرسانی توجه ویژه‌ای به کارت‌ها و جعبه‌های اپیک داشته و به نظر می‌رسد تغییرات اپیک در آینده‌ نزدیک منجر به استفاده بیشتر از این نوع کارت‌ها خواهد شد. از این پس جعبه‌های اپیک محتوی کارت‌های بیشتری خواهند بود و کارت‌های مرتبط با ارنای بازیکن را نمایش خواهند داد.

آپدیت ماه دسامبر کلش رویال

ارنای جدید

بازیکنانی که بیشتر از ۲۶۰۰ تروفی دارند از ۱۳ ژانویه (۲۴ دی) در ارنای جنگل (Jungle Arena) با شمایلی شبیه به جنگل بازی خواهند کرد.

چهار کارت جدید

همانطور که در بخش کارت‌ها مشهود است، چهار کارت جدید و نامعلوم به فاصله دو هفته از یکدیگر معرفی خواهند شد. یکی از کارت‌های جدید گابلین دارت (Goblin Dart) خواهد بود که متاسفانه اطلاعات چندانی از آن در دسترس نیست.

نظر شما راجع به آپدیت ماه دسامبر کلش رویال جیست؟ نظر خود را با کاربران گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*