حق انحصار TCL برای فروش گوشی های بلک بری

گوشی های بلک بری از این پس توسط شرک TCL تولید و فروخته خواهند شد

با بازگشت به ماه سپتامبر، به خاطر میاوریم بلک بری برای نخستین بار رسما اعلام کرد که قصد دارید طراحی و تولید گوشی های هوشمند، در کارخانجات خود را متوقف کند. این کمپانی کانادایی گفته بود که قصد دارد با اضافه کردن همکاران سخت افزاری جدید، ادامه مسیر را متفاوت از گذشته بپیماید و در آینده با کمک یکدیگر، گوشی های بلک بری را ساخته و به فروش برسانند.

امروز بلک بری به طور رسمی از شریک تجاری جدید خود رونمایی کرد. این کمپانی که TCL نام دارد، یک تولیدکننده چینی لوازم الکترونیکی است که تا پیش از این گوشی های خود را تحت برند آلکاتل به فروش می‌رساند. شاید از حرکت چندان هم شگفت آور نباشد؛ چرا که این دو کمپانی در حال حاضر نیز بر روی دو مدل از آخرین گوشی های بلک بری به نام‌های DTEK50 و DTEK60 نیز همکاری دارند.

گوشی های بلک بری صاحب طراحی مشابه گوشی های آلکاتل خواهند شد

هر دو گوشی مذکور به نوعی تداعی کننده طراحی گوشی های برند آلکاتل هستند؛ بنابراین ما بیشتر انتظار داریم که گوشی های بلک بری قابل ارائه در آینده نیز، به همین سبک و سیاق پیش بروند. بدون در نظر گرفتن این قضیه، بلک بری در یک بیانیه مطبوعاتی گفته است:

TCL طراحی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش گوشی های بلک بری را بر عهده خواهد گرفت. ارتباطات TCL نیز طبعا با مجوز بخش نرم افزاری بلک بری و این برند، در مقیاس جهانی به فعالیت خواهد پرداخت.

حق انحصار TCL برای فروش گوشی های بلک بری

این سندی بر ادامه فعالیت بلک بری بر روی کنترل و توسعه امنیت و مسائل نرم افزاری گوشی های خود است تا در حالی که شرکت TCL تمامی گوشی های این برند را به فروش می‌رساند، طرفداران این کمپانی نسبت به امنیت گوشی های خود مطابق گذشته اطمینان داشته باشند. تی سی ال، به عنوان توزیع کننده انحصاری جدید گوشی های بلک بری تا پیش از این صاحب بازارهایی نظیر هند، سری لانکا، نپال، بنگلادش و اندونزی بوده‌اند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا پس از آغاز همکاری این شرکت با بلک بری، محصولات این کمپانی بیش از پیش به بازارهای دیگر جهان پای خواهند گذاشت یا رویه فعلی را در پیش خواهند گرفت!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*