وقتی آب کلاه گیس می شود + عکس

Tim Tadder عکاس حرفه ای مستقر در لس آنجلس پروژه عکسبرداری خلاقانه ای را با استفاده از آب انجام داده است. او در این پروژه از عده ای افراد طاس برای خلق تصاویر خود کمک گرفته است. او بالن هایی (در شکل ها و سایزهایی مختلف) از آب را برروی سر آنها ریخته و هنگامی که آب به اطراف پخش می شده در حالات و جهت های مختلفی، عکس های مورد نظر خود را ثبت کرده است.

او در این پروژه از یک ماشه صوتی و لیزری برای ثبت تصاویر با سرعت بالا بهره برده است. نتیجه این سری از تصاویر گرفته شده توسط این عکاس، طرحی با عنوان “کلاه گیس های آبی” است، به این دلیل که در این تصاویر، مدل های مختلف به همراه کلاه گیس هایی از جنس آب که البته ناپایدار می باشند، دیده می شوند.

Tadder در این پروژه سعی به استفاده از سه رنگ مختلف در هنگام عکسبرداری کرده است که نتایج بدست آمده بسیار جالب توجه می باشند. هر تصویر دارای نام مخصوص به خود می باشد که از آن جمله می توان به  “The Don King” ،  “The Conquistador” ،  “The Jesus” و “The Friar” اشاره نمود. نظر شما در مورد این تصاویر چیست؟ آیا این یکی از زیباترین و خلاقانه ترین طرح های عکاسی که تاکنون دیده اید نبوده است؟


منبع : petapixel

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*