نسل جدید اندروید تی وی انویدیا شیلد

تصویری از نسل جدید اندروید تی وی انویدیا شیلد (NVIDIA SHIELD) به بیرون درز کرد

اوایل این ماه، شایعاتی در خصوص نسل جدید اندروید تی وی انویدیا شیلد (NVIDIA SHIELD) به بیرون درز پیدا کرد تا ما هم‌اکنون مطمئن باشیم که سال آینده با آن ملاقات خواهیم کرد. حال برخی از فعالان وب‌سایت اندروید پلیس، موفق به تهیه تصاویری از این محصول شده‌اند و با توجه به این که این تصاویر با انتظارات ما تقریبا برابری می‌کند، می‌توانیم بر روی آن مهر تایید بزنیم.

اگر با این محصول آشنایی ندارید، گفتنی‌ست که انویدیا شیلد نام یک کنسول بازی اندرویدی است که توسط شرکت پرآوازه NVIDIA در GDC 2015 رونمایی شد. این کنسول مجهز به پردازنده Tegra X1 است که از مدرن‌ترین چیپ‌های موبایلی ساخت خود شرکت انویدیا نیز به شمار می‌رود. از دیگر قابلیت‌های این کنسول اندروید تی وی باید به وجود پورت HDMI، اترنت، میکرو SD و USB 3.0 اشاره کرد.

اگر به تصویر منتشر شده دقت کنید، عملا هیچ تغییر بنیادی را در ظاهر اندروید تی وی جدید شرکت انویدیا و یا کنترل آن نمی‌توانیم بیابیم. تنها به نظر می‌رسد که نورهای سبز‌ رنگی به باکس اصلی اندروید تی وی انویدیا شیلد اضافه شده و به غیر از این چیز جدیدی در آن نمی‌بینیم. کنترل آن نیز بدون تغییر نسبت به نسل گذشته خود مانده است.

نسل جدید اندروید تی وی انویدیا شیلد

اما مهم‌ترین تغییرات در دسته گیم پد این محصول است که در واقع اینک دیگر خبری از طراحی گرد نبوده و لبه های تیزی ظاهر آن را احاطه کرده‌اند تا طراحی هندسه‌ای با بازتابی مینیمالیستی را به ارمغان بیاورد. ماهیت کلی آن شبیه به نسل گذشته خود D-Pad است و تنها در ظاهر آن می‌توانیم تازه بودن را تجربه کنیم؛ بنابراین بازی کردن شما با کنسول اندروید تی وی انویدیا شیلد (NVIDIA SHIELD)، تفاوتی با گذشته نخواهد داشت. دیگر بخش‌ها عینا شبیه به نسل گذشته این کنسول است.

ملاقات با نسل جدید اندروید تی وی انویدیا شیلد در نمایشگاه CES 2017

در این گزارش، هیچ اشاره‌ای به مشخصات سخت افزاری که ما انتظار تغییر داریم نشده است؛ اما شایعات عنوان می‌کنند که انویدیا این کنسول اندروید تی وی را در دو اندازه متفاوت روانه بازار خواهد کرد. در هر صورت، ما باید تا نمایشگاه CES 2017 ماه ژانویه صبر کنیم تا بتوانیم از نزدیک با آن ملاقات کرده و بررسی دقیق‌تری را بر روی آن داشته باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*