خدمات پس از فروش خودرو

کدام شرکت‌ها بهترین خدمات پس از فروش خودرو در ایران را دارند؟

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، رده‌بندی وضعیت رضایت مشتریان از شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی خدمات پس از فروش خودرو را در نیمه‌ی نخست امسال منتشر کرد. این رده‌بندی در دو بخش شرکت‌های دارای بیش از ۱۰ نمایندگی و شرکت‌های دارای کمتر از ۱۰ نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو انجام شد.

طبق گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در گروه شرکت‌های دارای بیش از ۱۰ نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو ، شرکت ایرتویا از مجموع هزار امتیاز توانست ۷۶۷ امتیاز را کسب کند و به این ترتیب بیشترین میزان رضایت‌مندی مشتریان را به خود اختصاص داد.

پس از این شرکت، شرکت‌های اطلس خودرو با ۷۴۲ امتیاز، آسان موتور با ۷۳۵ امتیاز، آرین موتور پویا با ۷۲۷ امتیاز، ایساکو (خدمات پس از فروش ایران خودرو) و مدیا قشم (مدیا موتورز) مشترکا با ۷۱۱ امتیاز، مزدا یدک (بهمن موتور) با ۷۱۰ امتیاز، سایپا یدک (پارس خودرو) با ۶۸۱ امتیاز، پرستوی آبی ارگ (خودروسازی راین) با ۶۷۵ امتیاز، مدیران خودرو با ۶۶۹ امتیاز، رامک یدک (رامک خودرو) با ۶۶۵ امتیاز، سایپا یدک (سایپا) با ۶۶۱ امتیاز و بم خودرو (کرمان موتور) با ۶۵۸ امتیاز از مجموع هزار امتیاز در رتبه‌های بعدی رضایت‌مندی مشتریان قرار گرفتند.

بهترین خدمات پس از فروش خودرو در گروه شرکت‌های دارای کمتر از ۱۰ نمایندگی

همچنین در گروه شرکت‌های دارای کمتر از ۱۰ نمایندگی خدمات پس از فروش خودرو، شرکت گلرنگ موتور موفق شد با کسب ۷۸۰ امتیاز از مجموع هزار امتیاز، بیشترین میزان رضایت مشتریان را به خود اختصاص دهد. پس از این شرکت، شرکت‌های معین موتور با ۷۳۸ امتیاز، پرشیا خودرو با ۷۱۵ امتیاز، ستاره ایران با ۷۱۲ امتیاز، آلفا موتور با ۷۰۱ امتیاز، نگین خودرو با ۶۹۳ امتیاز مرتب خودرو با ۶۶۸ امتیاز و سازه‌های خودرو دیار با ۵۶۱ امتیاز از هزار امتیاز، در رده‌های بعدی رضایت‌مندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودروهای سواری جای گرفتند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*