پوشش نامرئی Edipeel

پوشش نامرئی Edipeel برای نگهداری طولانی‌مدت میوه و سبزیجات

محققان موفق شدند تا نوعی پوشش را برای مواد غذایی تولید کنند که توانایی افزایش دو برابری عمر میوه‌ها و سبزیجات را دارد. پوشش نامرئی Edipeel یک ماده‌ی گیاهی است که برای جلوگیری از افزایش زباله‌های مواد غذایی تولید شده و نگهداری طولانی‌مدت میوه و سبزیجات را به ارمغان می‌آورد.

سازندگان این ماده در پژوهش‌های خود از موادی مانند پوست پرتغال، ساقه و برگ‌ها برای ایجاد پوششی پودر مانند استفاده کردند. این پوشش هیچ مزه‌ای ندارد و می‌تواند از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری کند. دو عامل از دست دادن آب و اکسیداسیون باعث خرابی مواد غذایی از جمله میوه‌ها می‌شوند و پوشش نامرئی Edipeel با محدود کردن این عوامل، به نگهداری طولانی‌مدت میوه و سبزیجات کمک می‌کند.

پوشش نامرئی Edipeel پوشش نامرئی Edipeel

برای مثال، از این پوشش می‌توان بر روی یک دسته موز استفاده کرد و مانع از رسیدن بیش از حد و له شدن آن شد. همین‌طور، این ماده بر روی سبزیجات نیز قابل استفاده است و می‌توان آن‌ها را به صورت کاملا تازه در پخت و پز به کار برد. این پودر جدید مانند شکر در بسته‌های کوچک قرار گرفته و قابلیت حمل و نقل و نگهداری آسانی دارد.

پوشش نامرئی Edipeel پوشش نامرئی Edipeel پوشش نامرئی Edipeel

تایید پوشش نامرئی Edipeel توسط FDA

شرکت سازنده‌ی این محصول مدعی شده که پوشش نامرئی Edipeel می‌تواند زباله‌های حاصل از مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات را به شدت کاهش دهد. همچنین این ماده به کشاورزانی که محصولاتشان پس از برداشت و پیش از رسیدن به بازار فروش، خراب می‌شود نیز کمک بسیاری خواهد کرد. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) این پودر جادویی را تایید کرده و شرکت سازنده‌ی آن نیز تصمیم دارد تا محصول خود را به زودی به تولید انبوه برساند.

پوشش نامرئی Edipeel پوشش نامرئی Edipeel پوشش نامرئی Edipeel

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*